«Червона Зірка» та «Гідросила» продовжать технічне переозброєння та створять нові робочі місця

Держава готова надати гарантії під взяття заводом «Червона зірка» кредиту в розмірі 148 млн. грн. на технічне переозброєння та створення сучасного ливарного виробництва в рамках Державної програми активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки, затвердженої Кабінетом Міністрів України.

Павло Штутман, Голова спостережних рад ЗАТ "Ельворті Груп" та ЗАТ "Гідросила Груп", під час ефіру програми "Тема дня" Кіровоградської обласної державної телерадіокомпанії наголосив:


- Один із позитивних важелів, які дає ця програма – можливість компенсації частини кредитної ставки для сільгоспмашинобудівників (близько 10%). Ця підтримка має макроекономічний характер, таким чином держава залучає у технічне переозброєння та створення робочих місць значно більше проектів.

Ще під 15 млн. грн. кредитних коштів Кабміном заплановано надати державні гарантії для заводу «Гідросила АПМ». Гроші будуть використані для створення на його базі виробництва редукторів.

- Завод «Гідросила АПМ» в результаті отримає близько 50 робочих місць, на "Червоній Зірці" більш складний розрахунок, але тільки по ливарному виробництву буде створено більше 100 робочих місць, - підкреслив Павло Штутман.

В цілому на проведення модернізації та технічного переоснащення підприємств сільськогосподарського машинобудування України на 2013-2014 роки передбачено фінансування в прогнозному обсязі 6,04 млрд. грн. На виконання програм технічного забезпечення агропромислового комплексу через реалізацію вітчизняної сільськогосподарської техніки в лізинг і компенсації аграріям кредитних ставок і вартості техніки - 2,8 млрд. грн. Серед завдань, на виконання яких спрямовані ці заходи - підвищення конкурентоспроможності продукції підприємств вітчизняного сільгоспмашинобудування, заміщення імпортної техніки українськими аналогами, створення понад 16 тисяч нових робочих місць і зростання бюджетних надходжень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі