• «Буревісник» - срібний призер Кубка Першина
16:15, 9 квітня 2013 р.

«Буревісник» - срібний призер Кубка Першина

В Білозір’ї Черкаської області завершився розіграш Кубка Першина.

У вирішальному матчі даних змагань «Буревісник» протистояв чемпіону Черкаської області команді «Зоря». На шляху до фіналу обидві команди виграли всі свої матчі, при цьому «Зоря» не пропустила жодного м’яча, а «Буревісник» найбільше забив м’ячів – 18.
«Буревісник» мав менше часу для підготовки до фіналу, та й плюс до цього переїзди, які теж далися взнаки. Здавалося краще відновилися гравці «Зорі». Та все ж вирішальну роль в матчі зіграв швидкий м’яч Тимофія Листопада. Пропустивши цей м’яч, «Буревісник» дещо розгубився на певний час, а далі старався відігратися ще до перерви, але не вдалося. Натомість господарі зуміли подвоїти свою перевагу в рахунку, втіливши у забитий м’яч одну зі своїх контратак. Зазначимо, що з середині першого тайму господарі, які мають у своєму складі більше досвідчених гравців, став грати «другим номером» та проводячи небезпечні контр випади.
У другому таймі матчу чемпіон Кіровоградської області «просидів» на половині поля суперника, але так і не зміг жодного разу забити. А от «Зоря» в одній з не чисельних контратак забив третій м’яч. То ж маємо рахунок 3:0 на користь «Зорі», який не відображає реальний перебіг подій на футбольному полі. В цьому матчі гравців «Буревісника» підводила виконавська майстерність, та й схоже футбольна фортуна була не на їх боці. Так, зокрема, лише Олександр Сафонов наприкінці зустрічі тричі загрожував воротам «Зорі»: двічі м’яч пролетів над перекладиною, а одного разу врятував суперника їх голкіпер. Володарем Кубка Першина стала команда «Зоря», срібним призером «Буревісник», а третє місце посіла команда «Ураган», яка з рахунком 5:1 розгромила «Цетус».