• Головна
  • З цифровим підписом до податкової подавати звіт на „папері” не потрібно
11:30, 10 квітня 2013 р.

З цифровим підписом до податкової подавати звіт на „папері” не потрібно

В органах державної податкової служби створені умови для стимулювання переходу до електронного звітування.

Зокрема, при ДПС у Кіровоградській області функціонує відділ реєстрації користувачів інформаційно-довідкового департаменту, який надає безкоштовне програмне забезпечення і здійснює видачу безкоштовних ключів електронного цифрового підпису.

Так, з початку 2013 року видано майже 3,5 тис. електронних ключів платникам податків Кіровоградщині, з них 2800 – фізичним особам-підприємцям і громадянам, ще 688 – юридичним особам.

Електронні ключі надають можливість платникам податків не тільки подавати звітність до податкової служби в електронному вигляді, а також використовувати їх для митних операцій та для подання громадянами до податкових інспекцій декларацій про майновий стан та доходи в електронному вигляді. Податкова звертає увагу на те, що застосування електронного цифрового підпису не потребує дублювання на паперових носіях.

Для отримання більш детальної інформації щодо отримання безкоштовного електронного цифрового підпису платники податків можуть звернутися до відділу реєстрації користувачів при ДПС у Кіровоградській області, який знаходиться за адресою: м. Кіровоград, вул. Велика Перспективна, 55, каб. 811, телефон – 36-69-52.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...