• Головна
  • Автоматика для відкатних воріт - майбутнє вже сьогодні
Новини компаній
09:00, 3 березня 2021 р.

Автоматика для відкатних воріт - майбутнє вже сьогодні

Новини компаній

Для того щоб купити автоматику для відкатних воріт яка підійде саме до ваших ворiт, необхідно врахувати технічні характеристики, матеріал виготовлення, особливості конструкції. Кожен елемент комплекту повинен відповідати певним експлуатаційним вимогам, про які треба дізнатися детальніше.

Електропривод

Це блок, в якому встановлений електродвигун, черв'ячний привід із зовнішньою шестернею, платою управління. Основний компонент автоматики для відкатних воріт, за допомогою якого відбувається консольне зрушення стулки. Обертання від двигуна передається через зовнішню шестерню зубчастій планці. Плата управління відповідає за передачу сигналів від пульта д/у, відключає або включає двигун.

Що треба враховувати при виборі електроприводу:

  • Потужність. Залежить від маси відкатної стулки. Для нормальної роботи взимку, при сильних вітрових навантаженнях рекомендується брати набори автоматики із запасом потужності 30-40.
  • Шестерні. Виготовляються із сталі, пластикові аналоги недовговічні. Також звертають увагу на діаметр валу двигуна.
  • Компонування. Для простоти обслуговування плата управління і електродвигун повинні розташовуватися в різних відсіках.

Додатково враховують температурний режим роботи, міру захисту від вологи. Для монтажу електроприводу автоматики можна використати фундамент (заставний елемент) фурнітури або зробити окрему основу.

Кінцеві вимикачі

Потрібні для відключення електродвигуна, коли стулка досягає крайнього положення - відкрито або закрито. Монтуються на зубчасту рейку, підключаються до плати управління. За принципом дії бувають магнітними або механічними.

Магнітні кінцеві вимикачі працюють в парі з герконом, встановленим в електроприводі. Коли один з них наближається до блоку, відбувається розрив ланцюга, двигун відключається. Переваги моделей : надійність через відсутність частин, що рухаються, просте підключення.

Механічні вимикачі автоматики для відкатних воріт коштують дешевше. Проте із-за принципу дії вони можуть заклинити. Причина - при сильній вологості і негативних температурах відбувається обмерзання, вимикач знаходиться в постійно вимкненому або включеному положенні.

Зубчаста рейка

Встановлюється на стулку, в парі з електроприводів здійснює її рух. Виготовляється із сталі, стандартна довжина 5, 6 або 7 м. Для захисту від ржавлення має спеціальне покриття. Для спрощення монтажу на корпусі можуть бути отвори. Це залежить від виробника зубчастої рейки.

Не рекомендується установка пластикових аналогів. Вони не мають достатньої міцності, як у сталевих моделей. При з'єднанні 2 і більше відрізків між собою на відкатній стулці необхідно стежити за кроком зубів.

Читайте також: Відкатні ворота своїми руками

Доповнення

Для поліпшення роботи автоматики для відкатних воріт можна модифікувати систему, встановивши декілька доповнень. Фотоелементи передадуть сигнал про появу в отворі сторонніх предметів, людей. Це зупинить рух стулки. Підсилювач радіосигналу підключається до плати управління, збільшує радіус дії пультів. Сигнальний ліхтар активується під час відкриття або закриття стулки.

При виборі автоматики для відкатних воріт вивчають комплектацію, характеристики кожного набору. Консультації фахівців допоможуть уникнути помилок, у тому числі - при монтажі і підключенні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...