• Головна
  • Це все моє: олігарх з Устинівки прибирає землі до своїх рук
17:21, 5 лютого 2021 р.
Надійне джерело

Це все моє: олігарх з Устинівки прибирає землі до своїх рук

Це все моє: олігарх з Устинівки прибирає землі до своїх рук

В Устинівській селищній раді Кіровоградської області запобігли захопленню землі місцевим олігархом.

Група депутатів Устинівської селищної ради зупинила процес незаконного продовження договіру про оренду комунальної землі в розмірі понад 500 гектарів.

На сесію селищної ради виносився проєкт рішення про збільшення орендної ставки до 12 відсотків. Депутатською більшістю цей проєкт був знятий.

Як розповів депутат Устинівської селищної ради Олексій Середенко, збільшення орендної ставки означає продовження договору про оренду землі.

«Договір про оренду землі був складений до 2010 року. У ньому вказувалося, що орендна плата становитиме 4 %. Якщо, зараз збільшити до 12, то продовжується і договір про оренду. Це незаконно. Не може йти мова про пролонгацію договору «Агрокомплексом». Ці гектари перейшли в комунальну власність Устинівської селищної ради, і тепер ми можемо говорити тільки про аукціон на ці земельні ділянки »,

- зазначив Середенко.

Також народний обранець зазначив, що голова обласної адміністрації, Валерій Міщенко, є засновником агрофірми «Агрокомплекс», яка і взяла в оренду ці гектари. Частина депутатів селищної ради категорично проти продовження оренди. Збільшення орендної плати від 4 до 12 % надає можливість пролонгації договору про оренду землі. Селищні депутати проти цього. Договір про оренду за часом закінчився. Новий договір, який передбачає збільшення орендної плати, може розглядатися як його продовження. Депутати виступили проти такого продовження.

Олексій Середенко запропонував внести до порядку сесійного засідання шість питань, що стосуються оренди 502 гектарів, що перебувають у комунальній власності Устинівської селищної ради. І так, як ці гектари комунальні, тобто, належать громаді, потрібно їх висунути на аукціон. Такий крок дасть можливість збільшити відсоткову ставку, а це, в свою чергу, дасть можливість збільшити селищний бюджет. Збільшиться дохідна частина - збільшиться і видаткова. Вчителі, медики та інші бюджетники отримають премії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Кіровоградщина #Кримінал #Земля #Закон
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...