Яка ситуація із поширенням радіації в області

Яка ситуація із поширенням радіації в області

Результати засідання міжвідомчої робочої групи із забезпечення радіаційного захисту населення Кіровоградської області.

Сьогодні відбулась зустріч експертної комісії з питань радіаційного впливу і тут є що сказати.

Ми не будемо акцентувати увагу громадськості на ситуації стосовно збільшення захворюваності у зв'язку із підвищенням рівня радіації в області. Сьогодні мова піде про план дій щодо захисту населення.

Під час засідання комісії був присутній Вадим Волканов, який і запропонував нову модель роботи щодо покращення ситуації:

Присутні говорили правильні речі, демонстрували стурбованість ситуацією, що склалася в регіоні, зійшлися на необхідності розробки відповідної програми…

Так, все нове – це добре забуте старе. Хочу нагадати, що за часів губернаторства Сергія Ларіна в нашій області була розроблена й успішно діяла програма «Стоп радон». В закладах соціальної сфери області було встановлено сотні вимірювальних датчиків рівня радону в приміщеннях. Для вивчення ситуації були задіяні вчені. Велася інформаційна кампанія щодо необхідності ведення здорового способу життя.

Вважаю, що замість того, аби розробляти нову програму, доцільно було б підняти вже існуючу та продовжити її виконання. Допоки ми будемо вигадувати велосипед?

- прокоментував ситуацію Вадим Анатолійович.

Кіровоградщина Захворювання Радіація Комісія
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии