• Головна
  • Ціна за проїзд у громадському транспорті - поставимо усі крапки над "і"
17:57, 19 лютого
Надійне джерело

Ціна за проїзд у громадському транспорті - поставимо усі крапки над "і"

Ціна за проїзд у громадському транспорті - поставимо усі крапки над "і"

Публічне громадське обговорення перегляду тарифів на проїзд у Кропивницькому відбудеться 26 лютого 2021 року.

За даними Кропивницької міської ради, пише 0522.

Відповідно до Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 р. № 996, з метою забезпечення гласності, відкритості та прозорості діяльності виконавчих органів Кропивницької міської ради, налагодження системного діалогу з громадськістю, управління розвитку транспорту та зв'язку міської ради повідомляє про проведення заходів з публічного громадського обговорення проєктів регуляторних актів – рішень Виконавчого комітету Кропивницької міської ради «Про встановлення тарифу за одну поїздку пасажира у міському електричному транспорті м. Кропивницького» та «Про встановлення граничної вартості разового проїзду одного пасажира на міських автобусних маршрутах загального користування м. Кропивницького».

Проєкти регуляторних актів розміщено на офіційній сторінці Кропивницької міської ради в мережі Інтернет за адресою: http://www.kr-rada.gov.ua в рубриці «Регуляторна політика».

Можливими наслідками проведення в життя рішень для різних соціальних груп населення міста є збільшення витрат на транспортні послуги, що надаються перевізниками, які обслуговують тролейбусні та автобусні маршрути.

Заходи з публічного громадського обговорення вищеозначених проєктів рішень відбудуться 26 лютого 2021 року о 9.00 в кімн. 426 Кропивницької міської ради за адресою: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, буд. 41.

У зв’язку з карантинними обмеженнями, до участі в заходах допускаються по одному представнику від громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, органів самоорганізації населення, недержавних засобів масової інформації, інших непідприємницьких товариств та установ, легалізованих відповідно до законодавства.

Пропозиції та зауваження до проєктів рішень, які виносяться на громадське обговорення можуть бути подані в письмовій формі в строк до 25 лютого 2021 року до управління розвитку транспорту та зв'язку міської ради за адресою: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 41 (кімн. № 405), e – mail : [email protected].

Консультації з питань, що винесені на публічне громадське обговорення, здійснюються за адресою: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 41, за номером телефону 35-83-13, 35-83-14.

Відповідальна особа – начальник управління розвитку транспорту та зв'язку міської ради Житник Віктор Петрович.

Оприлюднення результатів обговорення буде здійснено після 01 березня 2021 року шляхом розміщення відповідної інформації на офіційній сторінці Кропивницької міської ради в мережі Інтернет за адресою: http://www.kr-rada.gov.ua в рубриці «Регуляторна політика».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Кіровоградщина #Марщрутки #Ціна #Проїзд
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...