Сучасний підхід: як завдяки мапі вакансій знайти роботу

Сучасний підхід: як завдяки мапі вакансій знайти роботу

Мапа вакансій у дії: завдяки сучасному сервісу до Устинівської ЦРЛ працевлаштувався лікар-хірург.

За даними Устинівської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості, пише 0522.

Маючи 30-річний стаж роботи лікарем-хірургом Володимир Михайлович Сегінович був звільнений під час реорганізації відділення в одній з районних лікарень Вінницької області.

Залишившись без роботи, Володимир Михайлович не опускав руки і використовував усі можливі джерела пошуку роботи. Гортаючи стрічку новин соціальної мережі Facebook, його увагу привернула інформація про інтерактивну мапу вакансій, створену фахівцями Кіровоградського обласного центру зайнятості. З цікавості чоловік вирішив її переглянути.

«Відкривши карту, у графі пошуку, я ввів назву професії «лікар-хірург», а також бажаний розмір заробітної плати. Карта показала мені інформацію щодо вакансії в Устинівській лікарні. Я дізнався про вимоги до кандидата, рівень заробітної плати та те, що лікар забезпечується житлом, що було не маловажливим для мене. У Інформації про вакансію був вказаний і номер телефону Устинівської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості, куди я й зателефонував»,

згадує Володимир Михайлович.

Більш детальну інформацію про особливості роботи чоловік з'ясував, зателефонувавши до головного лікаря комунальної установи. Без роздумів, чоловік вирішив спробувати.

З лютого 2021 року ВСегінович працює лікарем-хірургом комунальному некомерційному підприємстві «Устинівська лікарня» Устинівської селищної ради.

Кіровоградщина Робота Вакнсії Пошук Зайнятість
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии