• Головна
  • Фінансування дитячих центрів в області відсутнє - де шукати відповіді
15:31, 21 лютого 2021 р.
Надійне джерело

Фінансування дитячих центрів в області відсутнє - де шукати відповіді

Фінансування дитячих центрів в області відсутнє - де шукати відповіді

Бюджетні кошти, які заплановані на реконструкцію дитячого садочка так і не надійшли, дитячий протитуберкульозний санаторій досі не прцює - перелік питань, які потребують негайного вирішення.

Нам усім відомі проблемні питання, які існують у нашому місті, але як бути із областю ?

Коли розмова йде про дітей, то підхід не пивинен відкладатись в далекий ящик. Нами прийнято рішення висвітлити подібні речі, оскільки їх значення неможливо переоцінити. Ініціатором візитів та ревізії виступив Вадим Волканов, який і розповів про ситуацію на місцях:

За мною як за заступником голови обласної ради закріплено два райони – Кропивницький та Олександрійський. До Кропивницького знедавна відноситься Олександрівка. Туди я й поїхав. Не з перевіркою, а з метою познайомитися з селищем, його мешканцями, відвідати комунальні заклади. Одразу скажу, що я по-новому відкрив для себе цей населений пункт.

Зустрілися з селищним головою Олександром Безпечним, який окреслив нагальні проблеми. В минулому році з державного бюджету повинні були надійти кошти: 6 мільйонів гривень для реконструкції дитячого садочка, ще 3 мільйони – на зовнішнє освітлення вулиць. Гроші не надійшли. Поставив перед собою завдання допомоги олександрівцям. Тим більше що садочок в аварійному стані.
В планах мого візиту було відвідання трьох комунальних закладів: Єлизаветградківського психоневрологічного інтернату, Біляєвського психоневрологічного інтернату та Староосотського дитячого протитуберкульозного санаторію. В останньому порожньо, він не працює. Подивилися приміщення на предмет можливого їхнього використання. В єлизаветградківському інтернаті порядок. В харчоблоці чисто, смачно пахне. Раціон повноцінний – з м’ясом, рибою та овочами. Приємно вразила керівниця Людмила Іванівна Боєвець.

Олександрівські НВО - №№1,2 – можуть позмагатися зі школами обласного центру на предмет оснащення, сучасного підходу до виховання та навчання. В селищі 900 дітей шкільного віку, спеціалізований автобус підвозить дітей на навчання та відвозить додому. Й головне – вчителі, вихователі та керівники НВО люблять свою справу. Це помітно, це надихає.

- наголосив Вадим Анатолійович.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Кіровоградщина #Діти #Школа #Харчування #Фінансування
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...