• Головна
  • Хто допомагає професійним мріям здійснитись
21:27, 22 лютого
Надійне джерело

Хто допомагає професійним мріям здійснитись

Хто допомагає професійним мріям здійснитись

Як молода мешканка Олександрівщини долучилась до медичної сфери рідного краю.

За даними Олександрівської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості, пише 0522.

«Свою роботу я дуже люблю. Якби ми мене запитали, чи правильно я зробила свій професійний вибір, то я б з гордістю відповіла «Так». Я жодного разу не пожалкувала про обрану професію»,

з гордістю говорить 19-річна

мешканка Олександрівськогорайону

Анна Олефіренко.

У 2020 році молода дівчина закінчила Олександрійський медичний коледж, у якому отримала спеціальність «Сестра медична стаціонару».

«Можна сказати, що професію я обрала не тільки за покликанням, а й завдяки моїй мамі. Вона завжди хотіла бачити мене лікарем у гарному білому халаті, але я вирішила трішки по-своєму і вступила до Олександрійського медичного коледжу. І жодного разу я не пожалкувала про свій вибір»,

ділиться спогадами А. Олефіренко.

Одразу, після випуску з навчального закладу, не втрачаючи часу, Анна розпочала активно шукати роботу самостійно, але, нажаль, відсутність досвіду роботи та ускладнена ситуація на ринку праці призвели до безрезультативності цих пошуків. Дівчина зрозуміла, що у місті, якому вона навчалася, важко знайти роботу, тому Анна вирішила повернутися до рідного селища, де мала намір знайти собі перше робоче місце.

Учорашня випускниця звернулася по допомогу у працевлаштуванні до Олександрівської районної філії обласного центру зайнятості. Під час спілкування з шукачкою роботи фахівцем з питань зайнятості районної філії було з'ясовано, що безробітна має непереборне бажання працювати за здобутим фахом.Зарплата медсестер, за словами Анни, бажає бути кращою, але приносити користь людям, робити щось суттєве і значуще для людей, які цього потребують – це покликання.

Фахівчиня з питань зайнятості, опрацювавши разом з безробітною усі актуальні вакансії, запропонувала Анні звернутись до Олександрівської центральної районної лікарні щодо можливого працевлаштування на посаду сестри медичної інфекційного відділення.

За результатами співбесіди безробітна була працевлаштована на своє перше робоче місце і зараз має змогу займатися улюбленою справою.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Кіровоградщина #Робота #Вакнсії #Пошук #Зайнятість
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...