Кіровоградська «Свобода» виступила проти відзначення горе-бізнесменів, які торгують і землею, і людьми

Кіровоградська обласна організація Всеукраїнського об'єднання "Свобода" вимагає від Адміністрації Президента та обласної влади припинити безпідставну роздачу сумнівним особам державних звань і нагород "за трудові досягнення". Таким чином влада тільки нівелює цінність цих відзнак в очах мільйонів українців, зокрема простих селян-трударів. Про це 12 квітня 2013 року заявив заступник голови обласної організації ВО "Свобода" Сергій Запорожан.

Як розповів націоналіст, нинішня обласна влада охоче нагороджує горе-бізнесменів, які демонструють лояльність до неї, незважаючи на ганебні результати багаторічного господарювання на землях, що належать селянам на правах особистих паїв. Черговий "заслужений" діяч у списку тих, кого збираються відзначити – Микола Коваленко, керівник приватного орендного підприємства ім. "Гагаріна", що у селі Мар'янівка Новоархангельського району Кіровоградської області.

"Влада планує вручити Миколі Коваленку орден "За трудові заслуги". Цей "добродій", будучи керівником сільськогосподарського підприємства, вочевидь, працював у "потрібному" для місцевих владців напрямку. За багато років своєї роботи він створив кілька відділень підприємства по різних селах: Копенкувате, Свердликовое, Мартинівка, Покровка, Мар'янiвка; людям обіцяв робочі місця, гідну заробітну плату, розвиток тваринництва і гідне життя в цих селах. Проте в підсумку замість збільшення кількості робочих місць працівників, навпаки, скорочували, а заробітна плата ледве дотягувала до мінімальної", – зазначив Сергій Запорожан, говорячи про скарги мешканців на горе-бізнесмена.

Майно колишнього колгоспу села Свердликове, знищене М.М.  Коваленком

Свободівець також наголосив: за словами людей, вони роками не отримували субсидії від держави, бо їхні землі Коваленко використовував без договорів оренди, таким чином ухиляючись від податків, а замість робочих місць господарство тільки все більше занепадало. Замість обіцяних робочих місць руйнувалися токи, розвалювалися тракторні бригади, тваринницькі комплекси, а землю попросту виснажували. Такі культури як соняшник, Коваленко сіяв по два, а то і по три роки поспіль, піклуючись тільки про особисті надприбутки. Соняшник займав систематично і щорічно більше п'ятдесяти відсотків земельних площ його підприємства. Проте замість того, щоби зупинити нищення землі та створити нормальні умови для роботи селян Коваленко пішов ще далі.

Майно колишнього колгоспу села Скалівські Хутори, знищене М.М. Коваленком

"Без згоди селян Коваленко продав інвесторам їхні землі, а самі люди вважають і себе "проданими". Тільки в селах Свердликове, Копенкувате і Покровка скоротилися кілька десятків робочих місць. Сотні людей щорічно викидали на біржу праці із цього господарства, але навесні їх знову оформляли на роботу, проте вже цієї весни люди бізнесмену стали непотрібні, позаяк Коваленко розпродав їхні землі (орієнтовно понад 7 000 гектарів чорнозему пішли за 3,5 мільйона доларів). І навіть незважаючи на такі нахабні дії, які чинив цей глитай, він періодично отримував від керівництва Новоархангельського району, області та держави різні нагороди за "великі заслуги". Схоже, тепер Коваленко, підкріплений "чесно заробленими" мільйонами, вочевидь, вирішив здійснити своє заповітне бажання – отримати орден "за трудові заслуги" перед державою.

Кіровоградська обласна організація ВО "Свобода" вимагає від Адміністрації Президента та обласної влади припинити безпідставну роздачу сумнівним особам державних звань і нагород за трудові досягнення, бо таким чином влада тільки нівелює цінність цих відзнак в очах мільйонів українців, зокрема простих селян-трударів", – підкреслив Сергій Запорожан.

Майно села Мартинівка, знищене М.М. Коваленком

Прес-служба Кіровоградської обласної організації ВО "Свобода"

4 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua