30 квітня – останній день подання декларації про майновий стан і доходи

Державна податкова служба у Кіровоградській області нагадує, що 30 квітня – останній день подання декларації про майновий стан і доходи. Обов’язок з подання річної декларації про майновий стан і доходи виникає якщо отримувалися такі доходи:

- від здачі в оренду майна (особлива категорія громадян які здають квартири, гаражі та інші будівлі в найм);

- доходи у вигляді спадщини, дарування (крім отриманої спадщини від родича першого ступеня споріднення (батьки, діти, чоловік, дружина));

- доходи у вигляді виграшів, призів, подарунків;

- доходи від операцій з інвестиційними активами (у тому числі продаж цінних паперів, корпоративних прав тощо);

- доходи від одноосібного оброблення земельних ділянок;

- іноземні доходи;

Також зобов’язані декларувати доходи ті громадяни, які протягом 2012 року отримували заробітну плату від двох або більше роботодавців, і при цьому загальна річна сума їх доходу перевищила 120 мінімальних зарплат, встановленої на 1 січня звітного 2012 року, тобто 128760 грн.

Наразі з початку  року в рамках кампанії «Декларування-2013» 14124 жителів Кіровоградщини вже подали декларації про свій майновий стан та доходи за минулий рік, з  них 278 скористалися  правом на податкову знижку.

1 просмотр в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua