• Головна
  • Найперспективніші вакансії області
16:49, 2 березня 2021 р.
Надійне джерело

Найперспективніші вакансії області

Найперспективніші вакансії області

Роботодавці Кіровоградщини пропонують понад 185 вакансій без вимог до стажу роботи.

За даними Кіровоградського обласного центру зайнятості, пише 0522.

У центрах зайнятості Кіровоградщини зареєстровано 185вакансії за 92 професіями, у яких роботодавці не ставлять вимог до стажу роботи претендентів на посади.

Лідером за кількістю вакансій (14 одиниць) є посада лікаря із загальної гігієни. На другом місці у топі розмістилася посада фахівця із 12 вакансіями (10 фахівців з продажу та 2 фахівця аграрної галузі). Закриває трійку лідерів професія лікаря ветеринарної медицини, яка налічує 11 вакансій.

Вакантними є по 9 робочих місцьначальників відділення зв'язку та укладальників-пакувальників. По 4 вакансії є для лікарів загальної практики-сімейних лікарів, фельдшерів санітарних та вихователів дошкільного навчального закладу.

Операторам верстатів з програмним керуванням, швачкам, продавцям продовольчих товарів, токарям, лікарям з лікувальної фізкультури та спортивної медицини, операторам поштового зв'язку, фельдшерам, менеджерам (управителям) з питань регіонального розвитку, вчителям закладу загальної середньої освіти роботодавці пропонують по 3 вакансії.

По 2 вакансіїє відкритими для верстатників деревообробних верстатів, охоронників, електромонтерів з ремонту та монтажу кабельних ліній, верстатників широкого профілю, електромонтерів з ремонту та обслуговування електроустаткування ,лікарів-інфекціоністів, апаратників оброблення зерна, акушерок (акушерів), синоптиків, лікарів-анестезіологів, лікарів-отоларингологів, фармацевтів, менеджерів (управителів), поліцейських (інспекторів) патрульної служби.

По 1 вакантній посаді є для адміністратора системи, актора (заклади культури та мистецтва), артиста оркестру (духового, естрадного, народних інструментів, симфонічного та ін.), бурильника (будівельні роботи), вихователя, водія автотранспортних засобів, в'язальника, газорізальника, годувальника, двірника, електрика дільниці, електрогазозварника, електромеханіка з ліфтів, завідувача господарства, завідувача трупи, інспектора, керівника музичного, комірника, концертмейстера, лаборанта (ветеринарна медицина), лікаря з гігієни дітей та підлітків, лікаря з ультразвукової діагностики, лікаря функціональної діагностики, лікаря-гінеколога для дітей та підлітків, лікаря-дерматовенеролога, лікаря-кардіолога, лікаря-невролога дитячий, лікаря-онколога, лікаря-психіатра, лікаря-рентгенолога, лікаря-терапевта дільничний, лікаря-уролога, лікаря-фізіотерапевта, лікаря-хірурга, майстра, маляра, манікюрника, машиніста екскаватора, машиніста сцени, менеджера (управителя) із збуту, обрубувача, перукаря (перукаря-модельєра), прибиральника виробничих приміщень, прибиральника територій, прийомоздавальника вантажу та багажу, провізора, продавця непродовольчих товарів, режисера-постановника, сестри медичної (брата медичного), сестри медичної (брата медичного) з дієтичного харчування, сестри медичної-анестезистки (брата медичного-анастезиста), складальникавиробів з деревини, слюсаря з ремонту колісних транспортних засобів, слюсаря-електрика з ремонту електроустаткування, слюсаря-інструментальника, слюсаря-ремонтника, стрижневика ручного формування, техніка з інвентаризації нерухомого майна, техніка-метеоролога, формувальника машинного формування та фрезерувальника.

Серед районів Кіровоградщини, у яких зареєстровані такі вакансії:Кропивницький (125 вакансій),Благовіщенський (14 вакансій), Долинський (9 вакансій), Олександрійський (5 вакансій), Петрівський (5 вакансій),Світловодський (4 вакансії),Гайворонський (3 вакансії), Добровеличківський (3 вакансії),Олександрівський (3 вакансії), Вільшанський (2 вакансії), Онуфріївський (2 вакансії), Новомиргородський (2 вакансії), Голованівський (1 вакансія), Знам'янський (1 вакансія), Маловисківський(1 вакансія), Новгородківський(1 вакансія), Новоархангельський(1 вакансія), Новоукраїнський (1 вакансія)та Устинівський(1 вакансія)райони.

Розмір заробітної плати у зареєстрованих вакансіях:від 6000 до 15825 грн. Крім того, серед представлених вакансій, 23пропозиції роботи з неповною зайнятістю та заробітною платою від 1440 до 5400 грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Кіровоградщина #Робота #Вакнсії #Пошук #Зайнятість
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Останні новини
Оголошення
live comments feed...