Квітневі зустрічі в «УКРАЇНСЬКОМУ КЛУБІ»

В «Українському клубі» відбудеться дві важливі події, які зацікавлять широке коло активної громадськості нашого міста.

17 квітня о 17:00 в бібліотеці ім. Д.Чижевського (зал гуманітарних наук, 3-й пов.) відомий український письменник Андрій Кокотюха (м. Київ) представить увазі кіровоградських читачів свій новий історичний роман «Червоний» та інші книги.

«Червоний» – кращий історичний роман 2012 року за версією «Коронації слова», в якому йдеться про легендарного героя – командира УПА Данила Червоного на псевдо «Остап».

Роман складається з трьох окремих історій, кожну з яких розповідають люди, що бачилися з Червоним. Перший – міліціонер з Чернігова, який служив на Волині у 1947 році. Другий – кагебіст, що влаштував полювання на «Остапа» і запроторив його до ГУЛАГу. Третій – «ворог народу», колишній танкіст-фронтовик, який відбуває каторгу в таборах суворого режиму на Воркуті разом з Данилом Червоним, де бандерівці піднімають повстання проти нелюдського тоталітарного режиму.

Усі три історії показують «різні правди» за якими стоять людські долі. Але автору вдається уникнути спокуси драматизації і героїзації. Роман написано на основі історичних документів і зібраних свідчень від очевидців описаних подій.

Роман А. Кокотюхи «Червоний» вирізняє захопливий динамічний сюжет, легка манера оповіді, притаманна перу відомого майстра детективів.

19 квітня о 17:00 в Інформаційно-аналітичному центрі «Перевесло» (пл. Б.Хмельницького, вул. Островського 2, кім. 8) відбудеться презентація "Вибраних творів" Дмитра Донцова у 10 т. (1-3 томи) та серії книг "Вісниківська бібліотека" (Д. Донцов Літературна есеїстика, "Національні лідери Європи: ідеологічні портрети", У. Самчук "Месники. Кулак" та ін.).

Представлять книги представники Науково-ідеологічного центру імені Дмитра Донцова – керівник центру – канд. філологічних наук, публіцист, політолог Олег Баган(м. Дрогобич) і секретар центру – доктор філологічних наук, професор Петро Іванишин(м. Дрогобич).

Керуючись ідеями Ніцше, Дмитро Донцов прийшов до висновку, що нація – не лише «мовна чи національна збірнота», – нація – це воля щось спільне творити”. Донцов намагався прищепити українській суспільності волю до влади і волю до життя , фанатизм на шляху боротьби за власну ідею, тверду віру у власні сили, і тільки такий вихід він вбачав у творенні повновартісної нації. Націю може порятувати лише народження нової психології переможців, а не рабів, «не вічний стогін покараних рабів і сльози».

Коли ж Донцов говорить про суспільну еліту, то усвідомлює під цим не якісь матеріальні чи політичні переваги. Еліта, вибрані – це ті, хто вимагає від себе більше ніж інші, навіть якщо ці вимоги їм не під силу.

Запрошуємо на зустрічі всіх, хто прагне почути компетентну думку з перших уст.

На зустрічах можна буде придбати книги.

Вхід вільний.

1 просмотр в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua