Податкова нагадує платникам податків про необхідність переходу на сучасні касові апарати

ДПС у Кіровоградській області нагадує платникам податків, що через два з половиною місяці спливає піврічний термін, відведений суб’єктам господарювання, які працюють з реєстраторами розрахункових операцій (РРО),  для переходу на касові апарати з електронною стрічкою, які забезпечують подання звіту про використання РРО в електронному вигляді.

На сьогодні у Кіровоградській областіз 4,5 тисяч зареєстрованих касових апаратів до системи обробки даних Міністерства доходів і зборів України приєднано 362  РРО або 7,9%.

Тож, радимо користувачам касової техніки активніше звертатися до Центрів сервісного обслуговування РРО з метою придбання сучасних касових апаратів чи модернізації існуючих.

Новий Державний реєстр РРО, затверджений у березні цього року, розширив перелік дозволених касових апаратів до 14 видів. Найпоширенішими є MINI, DATECS, IKC.

У разі неможливості відразу придбати нову касову техніку у зв‘язку з відсутністю необхідної моделі, варто залишити у сервісному центрі заявку на його покупку. Це буде документальним підтвердженням ваших дій, спрямованих на виконання вимог чинного законодавства.

Нагадуємо, що за неподання звітності про використання реєстраторів розрахункових операцій до органів державної податкової служби в електронному вигляді з 1 липня 2013 року передбачені штрафні санкції – десять неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

88 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua