09:15, 22 квітня 2013 р.

«Зірка» розгромила «Одесу»

Відбувся матч 26-го туру української першої ліги ФК «Одеса» - «Зірка».

Результативно почали звітний матч підопічні Іллі Близнюка. Так, вже на 16-ій хвилині зустрічі гості вели з рахунком 2:0. Відкрив рахунок Вадим Шаврін, а вже через дві хвилини Ярослав Галенко обікрав захисників і, увійшовши в штрафну площадку суперника, точно пробив в нижній дальній кут воріт одеситів. А на тридцятій хвилині кіровоградська команда залишилися в меншості: червону картку отримав захисник Дмитро Нємчанінов. Як наслідок кінцівку першого тайму активніше провели одесити, але користь не мали.
Після перерви господарі більше атакували, але так і не змогли вразити ворота Євгена Ширяєва, який відмінно відіграв. Так в одному з епізодів не дозволив Анатолію Опрі, випередивши його. А на 80-ій хвилині зустрічі Владислав Насібулін довів рахунок до розгромного – 3:0. Здобута перемога дозволила кіровоградцям піднятися на четверте місце в турнірній таблиці.
У наступному турі, 27 квітня, кіровоградська «Зірка» вдома прийме «Динамо-2». Початок матчу о 17.00.

ФК «Одеса» - «Зірка» 0:3 (0:2) (Шаврін, 14; Галенко, 16; Насібулін, 80)

Вилучення: Дмитро Нємчанінов, 30 («Зірка»).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію