Найвизначнішим молодим вченим призначили стипендії та премії за досягнення

Найвизначнішим молодим вченим призначили стипендії та премії за досягнення

Кращих молодих науковців відзначили на Кіровоградщині 

Шістьом кращим молодим викладачам і аспірантам регіону призначили премії та стипендії за досягнення і внесок у вирішення актуальних наукових проблем.

Розповіла заступник голови Кіровоградської ОДА Світлана Лобанова, пише 0522.

  • I премію у розмірі 18.000 гривень призначили кандидату технічних наук, старшому викладачу кафедри будівельних, дорожніх машин і будівництва Центральноукраїнського національного технічного університету Миколі Пашинському.
  • II премію в розмірі 12.000 гривень – кандидату педагогічних наук, старшому викладачу кафедри педагогіки та менеджменту освіти Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені В. Винниченка Ростиславу Ляшенку.
  • III премію в розмірі 6.000 гривень – кандидату педагогічних наук, старшому викладачу кафедри туризму та авіаційних перевезень  Льотної академії Національного авіаційного університету Олені Саркісовій.

Згідно з положенням, премії обласної державної адміністрації та обласної ради присуджуються молодим науковцям віком до 35 років включно, які працюють в установах, закладах, організаціях чи підприємствах Кіровоградщини, мають вчений ступінь або вчене звання, зробили особистий внесок у вирішення актуальних наукових проблем, що мають практичне значення для соціально-економічного чи культурного розвитку.

  • Стипендію ОДА та обласної ради у розмірі 2.000 гривень отримала аспірантка Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені В. Винниченка Анастасія Корнійченко.
  • Стипендію ОДА та обласної ради у розмірі 500 гривень отримали аспірантка Центральноукраїнського національного технічного університету Білик Юлія та аспірантка Льотної академії Національного авіаційного університету Юлія Блашко.

Стипендії призначаються молодим аспірантам і докторантам, які навчаються у закладах вищої освіти області й досягли певних результатів у вирішення актуальних наукових проблем.

Найвизначнішим молодим вченим призначили стипендії та премії за досягнення, фото-1
Кіровоградщина Освіта Наука Премії Молодь Стипендії
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі