• Головна
  • Найвизначнішим молодим вченим призначили стипендії та премії за досягнення
17:17, 16 квітня 2021 р.
Надійне джерело

Найвизначнішим молодим вченим призначили стипендії та премії за досягнення

Найвизначнішим молодим вченим призначили стипендії та премії за досягнення

Кращих молодих науковців відзначили на Кіровоградщині 

Шістьом кращим молодим викладачам і аспірантам регіону призначили премії та стипендії за досягнення і внесок у вирішення актуальних наукових проблем.

Розповіла заступник голови Кіровоградської ОДА Світлана Лобанова, пише 0522.

  • I премію у розмірі 18.000 гривень призначили кандидату технічних наук, старшому викладачу кафедри будівельних, дорожніх машин і будівництва Центральноукраїнського національного технічного університету Миколі Пашинському.
  • II премію в розмірі 12.000 гривень – кандидату педагогічних наук, старшому викладачу кафедри педагогіки та менеджменту освіти Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені В. Винниченка Ростиславу Ляшенку.
  • III премію в розмірі 6.000 гривень – кандидату педагогічних наук, старшому викладачу кафедри туризму та авіаційних перевезень  Льотної академії Національного авіаційного університету Олені Саркісовій.

Згідно з положенням, премії обласної державної адміністрації та обласної ради присуджуються молодим науковцям віком до 35 років включно, які працюють в установах, закладах, організаціях чи підприємствах Кіровоградщини, мають вчений ступінь або вчене звання, зробили особистий внесок у вирішення актуальних наукових проблем, що мають практичне значення для соціально-економічного чи культурного розвитку.

  • Стипендію ОДА та обласної ради у розмірі 2.000 гривень отримала аспірантка Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені В. Винниченка Анастасія Корнійченко.
  • Стипендію ОДА та обласної ради у розмірі 500 гривень отримали аспірантка Центральноукраїнського національного технічного університету Білик Юлія та аспірантка Льотної академії Національного авіаційного університету Юлія Блашко.

Стипендії призначаються молодим аспірантам і докторантам, які навчаються у закладах вищої освіти області й досягли певних результатів у вирішення актуальних наукових проблем.

Найвизначнішим молодим вченим призначили стипендії та премії за досягнення, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Кіровоградщина #Освіта #Наука #Премії #Молодь #Стипендії
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...