• Головна
  • Суперечливі питання історії або декомунізація не має меж
10:31, 17 квітня 2021 р.
Надійне джерело

Суперечливі питання історії або декомунізація не має меж

Суперечливі питання історії або декомунізація не має меж

Хто знищує нашу історію?

Сьогодні питання історії є дуже суперечливим. Ціла нація тепер розділилась на тих, хто пам'ятає, і тих, хто живе тільки сьогоденням.

Так пам'ятки історії сьогодні просто зникають. Це виглядає сумно і трагічно. Про новий приклад знищення нашого минулого розповіла Валентина.

На минулому тижні в Кропивницькому невідомими був демонтований пам’ятний знак захисникам міста, які обороняли Кіровоград від фашистської навали в серпні 1941 року. Ця бетонна брила з металевою табличкою, встановлена в невеличкому сквері на розі Соборної та Глінки, нагадувала жителям міста про тих прикордонників, що загинули, намагаючись зупинити переважаючі сили окупантів, які рвалися в Кіровоград, та ополченців, які захищали своє місто, домівки та рідних. Про це повідомила прес-служба міської організації партії «Ліва опозиція».

– З цього приводу нам телефонують стурбовані містяни, які не розуміють, хто і навіщо демонтував пам’ятний знак. І незрозуміло, що планують зробити на цій території, – каже очільник осередку лівих Василь Мосієнко.

Для того, щоб з’ясувати ситуацію, яка склалася навколо пам’ятника, звернулись до виконавчих органів Кропивницької міської ради, але чіткої відповіді від посадовців не отримали, мовляв, потрібен час для з’ясування обставин.

Тож поки представники міської влади розбираються в цій справі, небайдужі містяни планують звернутися до правоохоронних органів і організацій, котрі опікуються питаннями захисту пам’яток, щоб не допустити зникнення важливого для збереження історії міста пам’ятника.

Цей акт вандалізму, який здійснили невідомі напередодні Дня Перемоги, тим більше обурює, що сталося це в рік, коли мільйони людей будуть відзначати сумну дату 80-річчя початку війни, яку Німеччина розв’язала проти СРСР 22 червня 1941 року.

- Валентина.

                      БУЛО                                                                  СТАЛО

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Кіровоградщина #Історія #Культура #Нація #Пам'ять
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...