МакДональдз у Кропивницькому: дата відкриття, робочі місця і розташування

МакДональдз у Кропивницькому: дата відкриття, робочі місця і розташування

МакДональдз анонсував відкриття закладу

у Кропивницькому в 2022 році

МакДональдз відкриє у місті перший заклад із сучасним дизайном та облаштує міський сквер. Поява МакДональдз у Кропивницькому створить близько 200 робочих місць.

Скоро у місті Кропивницькому з’явиться перший ресторан МакДональдз. Він буде розташований на перехресті вулиць Преображенської та Великої Перспективної, у боковій частині центрального скверу. Заклад буде одноповерховим та матиме 120 посадкових місць в залі та 100 місць на терасі. У ресторані облаштують дві лінії МакДрайву та зону МакДелівері (доставки). Відкриття ресторану планується на 2022 рік.

Будівля ресторану буде інтегрована в міський ландшафт з максимальним збереженням зеленої зони. Крім того, компанія планує провести реконструкцію та оздоблення всього скверу: додатково висадить більше 60 дерев, кущі та ялини, зробить пішохідні доріжки, облаштує лавки для відпочинку. Відтак, прогулянкова зона у сквері значно розшириться.

“Ми розуміємо хвилювання містян щодо відкриття ресторану у сквері. Тому максимально подбаємо про збереження зеленої зони. Ми щиро радіємо, коли громада — не просто сторонній оглядач, а й активний учасник суспільного життя.  МакДональдз — це компанія, яка турбується про громади і довкілля. Маючи досвід в облаштуванні абсолютно різних місцевостей, ми з усією серйозністю підходимо до благоустрою території, покращуючи зручність, доступність та затишок для усіх мешканців міста. Наразі МакДональдз представлений 98 ресторанами у 21 місті України. Тож ми сподіваємося, що появу МакДональдз вітатимуть жителі Кропивницького”,

- зазначив директор з розвитку МакДональдз

в Україні Віталій Стефурак.

Компанія також представила проєкт вузіалізації будівлі ресторану і прилеглої території. Усі будівельні дозволи отримані відповідно до встановлених законом процедур.

Компанія також інвестуватиме у розвиток місцевої громади, налагодження співпраці з локальними постачальниками, сприятиме розвитку інфраструктури з сортування та переробки відходів у місті.

”Ми сподіваємось на відкриття ресторану МакДональдз у Кропивницькому, адже це забезпечить нові робочі місця, інвестиції та сприятиме розвитку нашого міста. Це також важливий сигнал для інших потенційних інвесторів звернути увагу на наше місто”, 

- зазначив міський голова Кропивницького

Андрій Райкович.

Також відомо, що в рамках глобального зобов’язання МакДональдз щодо відповідального використання ресурсів, ресторан буде енергоефективним. Адже під час побудови використовуватимуться сучасні теплоізоляційні матеріали та обладнання, які дозволяють заощадити до 50% обсягу газу для обігріву приміщень.

Кіровоградщина МакДональдз Відкриття Дата Бургер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі