• Головна
  • Рекомендації стосовно вибору комп’ютерного столу для дитини-шульги
Новини компаній
09:12, 27 квітня 2021 р.

Рекомендації стосовно вибору комп’ютерного столу для дитини-шульги

Новини компаній

Нечасто до освітлення цієї теми звертаються маркетологи компаній-виробників чи реалізаторів меблів, позаяк для частини населення вона надзвичайно актуальна. Адже дискомфорт при роботі може повністю відбити у малечі бажання працювати за стаціонарним комп’ютером.

Тому зупинимось на найбільш значущих моментах відносно вибору комп’ютерного столу для дитини-шульги.

Рекомендації стосовно вибору комп’ютерного столу для дитини-шульги, фото-1

На що необхідно звернути особливу увагу?

Школяру потрібно забезпечити максимально зручні умови для успішного навчання. Робоче місце повинно бути ергономічним, а отже повністю адаптованим під його потреби і особливості. Лише за таких умов дитина відчуватиме себе комфортно і не буде відволікатися на незручні шухляди або шафки. Модель комп’ютерного столу на фото представлена на сайті https://mebshop.kiev.ua/uk/mebel/komputernie_stoli, між цим в каталозі представлено більше 500 комп’ютерних столів.

Спробуємо систематизувати основні моменти, на які потрібно звернути увагу при виборі та розміщенні комп’ютерного столу для дитини-шульги.

  • Комп’ютерний стіл повинен бути розташований праворуч від вікна. Це одна з головних відмінностей, адже у правші джерело світла повинно бути зліва, а у шульги справа. Існує думка, що припустимо, щоб світло падало прямо, але широкої підтримки вона не має, оскільки такий вектор світла може викликати дискомфортні відчуття.
  • Всі шухляди, полиці та шафки повинні бути розташовані зліва. Розпашні дверцята мають відкриватися зліва-направо. Скориставшись опцією «меблі на замовлення», можна замовити комп'ютерний стіл в меблевому інтернет-магазині «МебШоп» з пересувною тумбою, яка буде викочуватися з-під столу в зручне для школяра місце.
  • При бажанні придбати кутовий комп’ютерний стіл потрібно звернути увагу на вироби з правим поворотом: при такій конфігурації шухляди і тумба розміщуються зліва.
  • Якими повинні бути столи з надбудовами? У стандартній модифікації всі полиці та шухляди розташовуються таким чином, щоб до них було зручно дотягнутися правою рукою. Зрозуміло, що для шульги вони повинні бути розташованими зліва.
  • Куди потрібно поставити монітор і системний блок? Ці елементи повинні розташовуватися з правої сторони. Отвори для проводів теж потрібно перенести вправо. Якщо ж ідеться про стіл для ноутбука, то всі ці елементи не є важливими.

Враховуючи ці моменти, зручно замовити стіл за конкретними параметрами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...