У минулому році на підтримку аграрного комплексу Кіровоградщини держава профінансувала більше 14,6 млн. грн.

Інформуючи про результати роботи галузі тваринництва області за минулий рік, директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Сергій Шевченко повідомив, що у минулому році зі спеціального фонду державного бюджету було профінансовано більше 14,6 млн. грн. на розвиток тваринництва.

Шевченко

Левову частину коштів, а це 10,8 млн. грн., було профінансовано, як дотацію фізичним особам за утримання та збереження молодняка ВРХ та часткове відшкодування витрат на закупівлю установки індивідуального доїння. За приріст поголів’я корів м’ясного та молочного напряму продуктивності власного відтворення та часткове відшкодування вартості будівництва та реконструкції тваринницьких ферм профінансовано 3 млн. грн. При надходжені коштів з державного бюджету ще заплановано профінансувати 3,8 млн. грн. за закуплені племінні нетелі, племінні корови молочного та м’ясного напряму.

Продовжуватиметься підтримка тваринництва і у поточному році. Зокрема, на ці цілі у державному бюджеті передбачено 650 мільйонів гривень зі спеціального фонду.

Окрему увагу директор департаменту акцентував на реалізації інвестиційних проектів у аграрному секторі області, а таких за два попередні роки було реалізовано 26. У поточному ж році заплановано будівництво і розширення ІІ черги свинокомплексу до 40 тис. гол/рік у с. Велика Андрусівка, Світловодського району ФГ "ВКіК". ІП "Ліга" Компаніївського району планує будівництво селекційно-генетичного центру по вирощуванню "гібридних ремонтних" свинок за Канадською технологією на 3000 голів свиноматок, пункт штучного осіменіння з лабораторією, комбікормовий завод (потужністю 10 тонн за годину). На ТОВ "Прогрес" Новгородківського району заплановано будівництво та проведення реконструкції приміщень молочнотоварної ферми. Реконструкцію молочно – товарних ферм заплановано на підприємствах Світловодського та Устинівського районів.

"Тваринництво на кіровоградщині відроджується, і це незаперечний факт. Підтвердженням є позитивна динаміка зростання виробництва м’яса як у всіх категоріях господарств, так і в сільськогосподарських підприємствах" – наголосив Сергій Шевченко.

4 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua