Очільник Мінприроди Олег Проскуряков наголосив на важливості спільних дій для перетворення зони відчуження на безпечну теріторію

Міністр екології та природних ресурсів України Олег Проскуряков заявляє, що його відомство зробить все можливе для реабілітації зони відчуження та забезпечення екологічної безпеки. Про це він сказав 26 квітня 2013 року, у 27-му річницю трагедії на ЧАЕС.

«Ми всі сьогодні вшановуємо пам'ять людей, які ризикуючи своїм життям і здоров'ям врятували Україну і Європу від техногенної катастрофи. Заради їх пам'яті, заради благополуччя майбутніх поколінь ми повинні зробити все від нас залежне, щоб подібна трагедія не повторилась.

Своє завдання Мінприроди бачить, перш за все, у поновленні екологічної безпеки зони відчуження. Міністерство екології та природних ресурсів України і Державне агентство України з управління зоною відчуження проводять системний моніторинг радіаційного фону, якості води та повітря, реалізують проекти контролю екологічної безпеки на ЧАЕС, пов'язаних з токсичними відходами, будівництвом нового безпечного конфайменту над об'єктом «Укриття».

Затребуваною є ідея створення в Чорнобильській зоні біосферного міжнародного заповідника, як одного із способів реабілітації забруднених територій, їх подальшого розвитку», - наголосив О. Проскуряков.

«Але найголовніше, над вирішенням цих проблем влада працює спільно з громадськими організаціями, екологами, фахівцями у сфері радіаційної медицини, радіоекології. Це означає, що всі наші дії знаходяться під контролем громадськості, наші громадяни можуть отримати всю необхідну інформацію про екологічний стан чорнобильської зони, про те, що робить влада для забезпечення технічної та екологічної безпеки»,- вважає Міністр.

Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua