• Головна
  • Очільник Мінприроди Олег Проскуряков наголосив на важливості спільних дій для перетворення зони відчуження на безпечну теріторію
12:47, 26 квітня 2013 р.

Очільник Мінприроди Олег Проскуряков наголосив на важливості спільних дій для перетворення зони відчуження на безпечну теріторію

Міністр екології та природних ресурсів України Олег Проскуряков заявляє, що його відомство зробить все можливе для реабілітації зони відчуження та забезпечення екологічної безпеки. Про це він сказав 26 квітня 2013 року, у 27-му річницю трагедії на ЧАЕС.

«Ми всі сьогодні вшановуємо пам'ять людей, які ризикуючи своїм життям і здоров'ям врятували Україну і Європу від техногенної катастрофи. Заради їх пам'яті, заради благополуччя майбутніх поколінь ми повинні зробити все від нас залежне, щоб подібна трагедія не повторилась.

Своє завдання Мінприроди бачить, перш за все, у поновленні екологічної безпеки зони відчуження. Міністерство екології та природних ресурсів України і Державне агентство України з управління зоною відчуження проводять системний моніторинг радіаційного фону, якості води та повітря, реалізують проекти контролю екологічної безпеки на ЧАЕС, пов'язаних з токсичними відходами, будівництвом нового безпечного конфайменту над об'єктом «Укриття».

Затребуваною є ідея створення в Чорнобильській зоні біосферного міжнародного заповідника, як одного із способів реабілітації забруднених територій, їх подальшого розвитку», - наголосив О. Проскуряков.

«Але найголовніше, над вирішенням цих проблем влада працює спільно з громадськими організаціями, екологами, фахівцями у сфері радіаційної медицини, радіоекології. Це означає, що всі наші дії знаходяться під контролем громадськості, наші громадяни можуть отримати всю необхідну інформацію про екологічний стан чорнобильської зони, про те, що робить влада для забезпечення технічної та екологічної безпеки»,- вважає Міністр.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...