• Головна
  • Фундамент для опанування майбутніх професій зі шкільної парти - новий проєкт "Твій шлях"
08:21, 13 травня 2021 р.
Надійне джерело

Фундамент для опанування майбутніх професій зі шкільної парти - новий проєкт "Твій шлях"

Фундамент для опанування майбутніх професій зі шкільної парти - новий проєкт "Твій шлях"

Профільне навчання зі шкільної парти: у Кропивницькому

презентували освітній проєкт «Твій шлях»

За даними Кропивницької міської ради, пише 0522.

В Кропивницькій міській раді відбулася презентація  нового освітнього проекту «Твій шлях».

Мета проєкту «Твій шлях» - популяризація серед молоді професій правоохоронця і рятувальника, отримання необхідних знань про інструменти надання гуманітарної допомоги та максимально і доступно інформація про волонтерську діяльність.

Для кожної вікової групи проєкт матиме окрему програму навчання і реалізовуватиметься в три етапи: ознайомлення, занурення, оволодіння знаннями та навичками. Планується, що під час етапу ознайомлення представники названих професій влаштовуватимуть школярам лекції та бесіди, аби поінформувати про специфіку своєї роботи.  Другий етап – занурення, під час якого школярів знайомитимуть із секретами професій, демонструватимуть матеріально – технічну базу. Під час третього етапу діти вже проходитимуть повний теоретичний курс навчання та перейдуть до практичних завдань. Школярі, що пройдуть повний курс, можуть обрати собі майбутню професію рятувальника чи  поліцейського. Або ж просто застосовувати набуті знання в житті.

Подібний проєкт в Україні презентують вперше і хочуть почати його реалізацію саме в Кропивницькому, пояснив радник заступника міністра МВС Олексій Рудь. У свою чергу, міський голова Андрій Райкович наголосив, ліцей “Сокіл”, що його сьогодні відвідали гості міста, може стати базовим в реалізації проєкту “Твій шлях”.

- Ми будемо раді, якщо саме ліцей «Сокіл» стане базовим в реалізації проєкту “Твій шлях”. Я переконаний в успішній роботі цього закладу в рамках проєкту. Одна із гарантій - постійна взаємодія ключових партнерів: управління із надзвичайних ситуацій, управління внутрішніх справ, Червоного Хреста, які мають солідні практичні можливості кваліфіковано навчати юне покоління секретам надзвичайно важливих професій. Думаю, що проєкт вийде за межі обласного центру. Ми на порозі створення і реалізації гарної ідеї. Нашій країні надзвичайно необхідні кваліфіковані, навчені, мотивовані молоді люди, які професійно, грамотно служитимуть в національній поліції, в службах з надзвичайних ситуацій, які з юних літ зможуть обрати свій шлях у професію - чесно і віддано служити народу у мирній, сильній, вільній Україні.

- відзначив міський голова.

Попередньо планується запустити проєкт «Твій шлях» в роботу вже з нового навчального року,

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Кропивницький #Освіта #Навчання #Школи #Майбутнє #Професії
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...