Екологічний податок: не забуваємо про змінені ставки

ДПС у Кіровоградській області нагадує, що з 4 січня цього року набрав чинності Закон № 5503, який вніс зміни до податкового кодексу України, зокрема, змінено ставки екологічного податку.

Ставки екоподатку регламентовані статтями 243-246 Податкового кодексу, при цьому, у 2013 році необхідно брати 75 % встановлених ставок.

Базовий податковий (звітний) період з екологічного податку дорівнює календарному кварталу. Порядок подання Податкової декларації екологічного податку та сплати податкових зобов’язань у 2013 році не змінився.

Граничним терміном подання Податкової декларації екологічного податку за І квартал п.р. – 10 травня 2013 року, сплата – 20 травня 2013 року.

До Податкової декларації екологічного податку додаються сім додатків, які є її невід'ємною частиною. У разі відсутності у платника відповідних об'єктів оподаткування відповідні додатки не додаються, а рядки Податкової декларації прокреслюються.

Якщо платник податку з початку року не планує здійснення викидів чи інших видів забруднень, він повинен повідомити про це відповідний орган податкової служби довільною заявою про відсутність у нього у звітному році об‘єкта обчислення екологічного податку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі