Кіровоградська «Свобода»: комунальне рабство у Долинській демонструє ворожість діючої влади до інтересів простих українців

29 квітня 2013 року Кіровоградська обласна організація Всеукраїнського об'єднання "Свобода" разом із громадськістю міста Долинська провела повторне пікетування другого засідання Господарського суду Кіровоградської області на підтримку рішення Антимонопольного комітету України в Кіровоградській області щодо незаконних дій ТОВ "Долинські об'єднані мережі" (ТОВ «ДОМ»). Йдеться про нарахування плати за послуги централізованого опалення в розмірі 100% вартості споживачам, які від'єдналися від мережі централізованого опалення.

Перше засідання 15 квітня 2013 перенесли на прохання представника ТОВ «ДОМ», через те, що, на їх думку, на суд здійснювався тиск з боку пікетувальників.

27 квітня 2013 року в газеті «Долинські Новини» надруковано статтю генерального директора ТОВ «ДОМ» Едуарда Жмудського, в якій він звинувачує Антимонопольний комітет в ініціюванні мітингів, які створюють підґрунтя для недержавних та протизаконних дій і використанні політики. ВО «Свобода» заявляє, що Антимонопольний комітет ніяким чином не причетний до організації пікетів. Це виключно ініціатива мешканців Долинської, яким набридли багаторічні страждання у стосунках із ТОВ «ДОМ», і політичної сили, яка стала на захист справедливих вимог громадян. Головний острах Жмутський бачить, коли технічні питання (обкрадання споживачів) переходять у політичну площину. Зокрема, він хоче фінансові затрати індивідуальників перекласти на інших споживачів замість того, щоб знімати плату за опалення місць загального користування з усіх індивідуальників. Бо серед індивідуальників мабуть є високопосадовці, які не бажають платити за себе. Але ж той страх перед політикою змушує його тепер закликати людей до спілкування та порозуміння.

На другому засіданні Господарського суду Кіровоградської області журналісту газети ВО «Свобода» Віталію Терещенку суд не дозволив проводити відеозйомку засідання.

Коментуючи події на засіданні журналіст повідомив, що, на його думку, представник ТОВ «ДОМ» повністю програв суд, бо головним аргументом представника ТОВ «ДОМ» була нібито відсутність доказу того, що споживачі відключені від системи центрального опалення. Хоча представники Антимонопольного комітету надали суду копії актів відключення від опалення громадян, яким нараховувалась заборгованість. Дивує, що ці триста актів Антимонопольному комітету надало саме ТОВ «ДОМ», а тепер не хоче їх визнавати доказом. Бачачи програшну ситуацію для ТОВ «ДОМ», колегія суддів на чолі з головою Наталією Болгар вирішила перенести засідання на 27 травня 2013 року

і надати можливість ТОВ «ДОМ» внести нові клопотання у письмовому вигляді щодо доказів, які вони хочуть отримати від Антимонопольного комітету.

Прес-служба Кіровоградської обласної організації ВО «Свобода»

7 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua