Кіровоградська «Свобода»: комунальне рабство у Долинській демонструє ворожість діючої влади до інтересів простих українців

29 квітня 2013 року Кіровоградська обласна організація Всеукраїнського об'єднання "Свобода" разом із громадськістю міста Долинська провела повторне пікетування другого засідання Господарського суду Кіровоградської області на підтримку рішення Антимонопольного комітету України в Кіровоградській області щодо незаконних дій ТОВ "Долинські об'єднані мережі" (ТОВ «ДОМ»). Йдеться про нарахування плати за послуги централізованого опалення в розмірі 100% вартості споживачам, які від'єдналися від мережі централізованого опалення.

Перше засідання 15 квітня 2013 перенесли на прохання представника ТОВ «ДОМ», через те, що, на їх думку, на суд здійснювався тиск з боку пікетувальників.

27 квітня 2013 року в газеті «Долинські Новини» надруковано статтю генерального директора ТОВ «ДОМ» Едуарда Жмудського, в якій він звинувачує Антимонопольний комітет в ініціюванні мітингів, які створюють підґрунтя для недержавних та протизаконних дій і використанні політики. ВО «Свобода» заявляє, що Антимонопольний комітет ніяким чином не причетний до організації пікетів. Це виключно ініціатива мешканців Долинської, яким набридли багаторічні страждання у стосунках із ТОВ «ДОМ», і політичної сили, яка стала на захист справедливих вимог громадян. Головний острах Жмутський бачить, коли технічні питання (обкрадання споживачів) переходять у політичну площину. Зокрема, він хоче фінансові затрати індивідуальників перекласти на інших споживачів замість того, щоб знімати плату за опалення місць загального користування з усіх індивідуальників. Бо серед індивідуальників мабуть є високопосадовці, які не бажають платити за себе. Але ж той страх перед політикою змушує його тепер закликати людей до спілкування та порозуміння.

На другому засіданні Господарського суду Кіровоградської області журналісту газети ВО «Свобода» Віталію Терещенку суд не дозволив проводити відеозйомку засідання.

Коментуючи події на засіданні журналіст повідомив, що, на його думку, представник ТОВ «ДОМ» повністю програв суд, бо головним аргументом представника ТОВ «ДОМ» була нібито відсутність доказу того, що споживачі відключені від системи центрального опалення. Хоча представники Антимонопольного комітету надали суду копії актів відключення від опалення громадян, яким нараховувалась заборгованість. Дивує, що ці триста актів Антимонопольному комітету надало саме ТОВ «ДОМ», а тепер не хоче їх визнавати доказом. Бачачи програшну ситуацію для ТОВ «ДОМ», колегія суддів на чолі з головою Наталією Болгар вирішила перенести засідання на 27 травня 2013 року

і надати можливість ТОВ «ДОМ» внести нові клопотання у письмовому вигляді щодо доказів, які вони хочуть отримати від Антимонопольного комітету.

Прес-служба Кіровоградської обласної організації ВО «Свобода»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі