• Головна
  • Контекстна реклама PPC та SEO просування сайту
Новини компаній
12:15, 31 травня 2021 р.

Контекстна реклама PPC та SEO просування сайту

Новини компаній

Розвиток бізнесу в Мережі напряму залежить від того, яку рекламу отримує сайт та яке місце він займає у пошуковій видачі. В цій статті Ви дізнаєтесь про два найдієвіших методи збільшення продаж своїх послуг чи продукції: контекстна реклама PPC та SEO просування тексту.

Що таке контекстна реклама PPC та які її переваги

PPS — англійська абревіатура слів Pay Per Click (платити за клік). Тож контекстна реклама PPC представляє собою вид реклами в Мережі, коли замовник платить лише за “клік” від потенційних покупців.

Контекстна реклама PPC та SEO просування сайту, фото-1

Контекстна реклама PPC має багато переваг. Вам не потрібно власноруч обирати користувачів, які побачать рекламу, все робиться автоматично. Не потрібно довго чекати результатів, адже оголошення відображатимуться одразу після налаштування. Ви можете швидко розкрутити свій бізнес за рахунок збільшення трафіку серед цільової аудиторії. Рекламу можна точно налаштовувати “під себе” та швидко змінювати параметри оголошень задля внесення нової інформації. Послуга доволі бюджетна, а з допомогою маркетингової агенції Ви точно не переплатите зайвого.

Налаштування контекстної реклами — відповідальний процес, який важко зробити без допомоги професіоналів. Саме тому радимо Вам скористатись послугами компанії WebMate — маркетингова агенція швидко та якісно проведе аналіз сайту та забезпечить бренд найкращою рекламою.

SEO просування сайту

Пошукове просування сайту SEO — комплекс дій, які допомагають сайту стати більш прибутковим. Як відомо, прибутковість онлайн-бізнесу залежить від того, як пошукові системи сприймають та видають сайт при запитах користувачів.

Контекстна реклама PPC та SEO просування сайту, фото-2

Для налаштування ефективної роботи сайту з пошуковими агрегаторами необхідно виконати чимало дій, від аудиту до складання технічного завдання. Зазвичай всім цим займається кваліфікований спеціаліст, адже помилки при просуванні можуть негативно вплинути на роботу всього сайту.

В компанії WebMate Ви отримаєте повний комплекс послуги з просування та гарантовано побачите результат. Експерти компанії швидко та якісно проведуть експертизу Вашого бізнесу, після чого проект з розкрутки буде безперервно працювати. Агенція має багато позитивних відгуків та з радістю допоможе Вам збільшити свої прибутки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...