
09:00, 5 травня 2013 р.
Привітання від генерал-майора служби цивільного захисту
Від щирого серця поздоровляю вас зі святом Воскресіння Христового!
Великдень є символом торжества віри, надії і любові в серцях усіх християн, це великий дарунок Господньої ласки й прихильності.
Хай це велике свято принесе у ваші оселі радість! Бажаю вам міцного здоров’я, успіхів та благополуччя у будь-якій добрій справі. Хай з вами завжди буде Боже Благословіння, яке наповнить серця радістю і любов’ю, терпінням і наснагою. Миру, благодаті і доброго здравія на многая літа!
Христос Воскрес!
Начальник У ДСНС України
у Кіровоградській області
генерал-майор служби цивільного захисту
Віктор ФЕДОРЧАК
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Житлові програми для військових, ветеранів та ВПО: які можливості доступні у 2026 році.
Новини компаній
13:00
16 червня
ТОП новини
Оголошення
07:50, 12 червня
18:07, 20 червня
18:07, 20 червня
07:50, 12 червня
18:07, 20 червня