У Кіровоградській ОДА презентували Лабораторію соціального підприємництва

Сьогодні, у Кіровоградській обласній державній адміністрації відбулася презентації Лабораторії соціального підприємництва.

Діятиме лабораторія на базі Агенції регіонального розвитку Кіровоградської області і забезпечуватиме територіальні громади інформацією та консультаціями щодо надання комплексних послуг існуючим та починаючим соціальним підприємцям, налагодження їх комунікацій з потенційними партнерами, пошуку фінансових інструментів для організації їх діяльності, підвищення їх конкурентоспроможності.

«Мене зацікавило питання, у чому ж відмінність понять «соціально-відповідальний бізнес» та «соціальне підприємництво»? Ключова різниця між соціально-відповідальним бізнесом та соціальним підприємництвом полягає в бізнес-моделі. Якщо для звичайного соціально-відповідального бізнесу є добровільна і необов’язкова, нерегулярна практика, то соціальний підприємець будує свою бізнес-модель та операційну діяльність безпосередньо для досягнення соціальної мети.  Враховуючи мою діяльність – наукову, педагогічну, громадську та підприємницьку. Сподіваюся на плідну та тісну співпрацю з Лабораторією соціального підприємництва» - наголосив Олександр Рацул.

У Кіровоградській ОДА презентували Лабораторію соціального підприємництва, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі