До уваги платників, які здійснюють операції з цінними паперами та деривативами!

Головне управління Міндоходів у Кіровоградській області звертає увагу платників податків, що  Законом України від 06.12.2012 N 5519-VI внесено зміни до розділу VI "Акцизний податок" Податкового кодексу України (далі – Кодекс), відповідно до яких введено в дію особливий податок на операції з відчуження цінних паперів та деривативів.

У зв'язку з цим Міністерством доходів і зборів України розроблено проект наказу "Про затвердження Декларації з особливого податку на операції з відчуження цінних паперів та операцій з деривативами, Порядку заповнення та подання Декларації з особливого податку на операції з відчуження цінних паперів та операцій з деривативами".

З урахуванням зазначеного, Міністерство доходів і зборів України рекомендує платникам податків до затвердження відповідного наказу використовувати запропоновану форму декларації для її подання до органів державної податкової служби за своїм місцезнаходженням. Форму податкової Декларації рекомендуємо подавати платникам податків, що належать до великих та середніх підприємств в паперовому вигляді, а додатки до неї - в електронному (формат xls).

Нагадуємо, що з урахуванням пункту 49.20 статті 49 Кодексу, платники особливого податку на операції з відчуження цінних паперів та операцій з деривативами повинні подати податкову декларацію за перший квартал поточного року не пізніше 13 травня 2013 року. Роз'яснення надано з урахуванням змін до листа Міністерства доходів і зборів України від 24.04.2013 №2174/7/99-99-19-04-03-17.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии