В облдержадміністрації проаналізували реалізацію на місцях акції «Зірка пам'яті»

Управління комунікацій з громадськістю облдержадміністрації вибірково перевірило як окремі території виконують завдання обласної акції "Зірка пам'яті".

Для цього працівники управління виїздили до ветеранів, аби в індивідуальній розмові пересвідчитися, як районна влада опікується проблемами фронтовиків. Адже, незважаючи на те, що в рамках акції "Зірка пам'яті" ветеран має бути охоплений увагою соцпрацівників, соціально зорієнтованого бізнесу, волонтерів-школярів, все ж головним куратором реалізації акції має виступати саме місцева влада. За успішне виконання завдань акції начальник управління комунікацій з громадськістю ОДА Віталій Останній відзначив Компаніївський район і м. Знам'янку. А от інші території, які перевіряли – Кіровоградський, Олександрівський і Знам'янський райони зазнали критики. Ветерани з цих районів мало чули, або ж взагалі нічого не знають про акцію, адже системної опіки за різними напрямками отримують мало.

Окремо на розмову по скайпу перший заступник голови облдержадміністрації Віктор Серпокрилов викликав представників Устинівської та Маловисківської райдержадміністрацій, де є проблеми із ремонтом житла інвалідів Великої Вітчизняної війни, що мав би завершитись іще 30 квітня поточного року. Аналогічні проблеми мають і Гайворонський та Добровеличківський райони. "Помешкання інвалідів війни мають бути відремонтовані у найкоротші строки, максимум – протягом нинішнього місяця, - наголосив Віктор Серпокрилов, - це не лише завдання голови ОДА, це вимоги Президента України, які він ставить перед місцевою владою".

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

политические новости
17:00, Вчера
Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua