«Туристичний вікенд на Хуторі Надія»

З 18 травня до 28 вересня 2013 року

триватиме культурно-мистецька акція

«Туристичний вікенд на Хуторі Надія»

Не дарма про цей куточок кіровоградської землі знають по всій Україні та за її межами. Хутір Надія пам’ятає славетних митців, які його відвідали протягом багатьох років, а передусім – корифеїв українського театру, їхніх спадкоємців, продовжувачів традицій.

Заповідник-музей І.К.Тобілевича (Карпенка-Карого) Хутір Надія манить прохолодою столітніх дубів, чистим джерелом та рукотворним ставком. Тут ви зможете подихати свіжим повітрям, погуляти живописними алеями, скуштувати джерельну воду, посидіти на березі ставка. Співробітники обласного краєзнавчого музею, заповідника-музею І.К.Тобілевича (Карпенка-Карого) Хутір Надія запропонують вам екскурсії по території заповідника та у меморіальному музеї, познайомлять з експозицією єдиного у світі, першого в Україні – музею історії українського хореографічного мистецтва.

У рамках акції планується проведення розважальних і концертних програм, виставок, пізнавальних заходів, інтерактивних розваг, зустрічей з талановитими людьми.

З 18 травня до 28 вересня 2013 року щосуботи автобус чекатиме вас о 10.00 на площі Б.Хмельницького (біля Кіровоградського академічного театру ляльок).

Довідки за телефонами: (0522) 312733, 278261, 241962

e-mail: [email protected], krayeznavmuzey@ukr.net

Інформація на сайті Кіровоградського обласного краєзнавчого музею:

www regionalmuzeum.kr.ua

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии