• Головна
  • Чому активісти подають до суду на Кропивницькму міську раду?
10:38, 5 липня 2021 р.

Чому активісти подають до суду на Кропивницькму міську раду?

Кропивницькі екозахисники подають до суду на Кропивницьку міську раду через ситуацію, яка склалася навколо Центрального скверу. Про це повідомляється в спільноті «Озеленення Кропивницький» у Фейсбук.

«Ми, громада, ініціювали спеціально створений для демократичної держави новітній сучасний механізм - громадські слухання, щоб разом з міською владою обговорити це питання. А вони що? Вони привели на ці слухання працівників ЖЕКів і змусили їх проголосувати ЗА ЗНИЩЕННЯ Центрального скверу і будівництво на його місці фасфуду. Так виглядає моральне виродження.», - йдеться у повідомленні.

Тому ми подаємо до суду на міську раду за те, що вона зробила із Центральним сквером.

Ми будемо намагатися його відстояти, і для цього потрібна ваша допомога - кошти на судові збори (їх там буде декілька) і судові забезпечення.Юрист, яка вестиме справу, заявляє, що питання збереження Центрального скверу вкрай важливе для міста і для неї особисто, тому вона гроші за свою роботу брати не хоче (але ми її вмовимо взяти хоч якийсь мінімум, бо справа може тривати довго).Я знаю дуже багато людей, які не могли бути присутніми на слуханнях чи на акціях, але які хочуть допомогти бодай чимось у справі збереження нашого скверу», - повідомляють екозахисники.

Усіх, хто хоче допомогти, просять надсилати  кошти на картку ГО "Озеленення"

(Приватбанк), хай це буде 10 чи 20 гривень - чим більше людей долучиться, тим краще.

5457 0822 7014 1646 Паливода Надія Леонтіївна

«Тут же будемо публікувати звіт про зібрані на судовий процес кошти.Цей сквер належить не отим ста чиновникам у міській раді. Цей сквер належить не Укрсфері і не макдональдсу.Він належить ГРОМАДІ - нам.Разом зможемо», - йдеться у повідомленні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...