![](https://s.0522.ua/section/logo/upload/pers/13/logo.png?20240727)
15:30, 6 липня 2021 р.
Заступник голови облради вивчав потреби реабілітаційної дитячо-юнацької спортивної школи «Інваспорт»
Заступник голови обласної ради Вадим Волканов відвідав два комунальні заклади, об’єднані загальним спрямуванням: реабілітаційну дитячо-юнацьку спортивну школу інвалідів «Інваспорт» та регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт».
У закладах працюють 18 тренерів, які готують спортсменів до рівня збірної області з 9 видів спорту. Діти займаються до 18 років, а ті, хто навчаються у вищих навчальних закладах – до 23-х.
Серед потреб закладів – басейн. У СДЮШОР «Надії» він перевантажений, тому тренери вимушені платити гроші за альтернативний басейн, щоб діти могли тренуватися.
Крім цього, приміщення «Інваспорту» зазнало пошкоджень через підтоплення. На сьогодні кабінети відновлено, а ремонт коридорів буде зроблено після надходження коштів. Також школі потрібен автомобіль, для переїзду спортсменів до місця змагань.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:00
25 липня
13:00
15 липня
Як обрати барбершоп та на що звернути увагу
Новини компаній
11:07
12 липня
Вступ без НМТ та ЗНО!
Новини компаній
13:00
11 липня
Київстар ТБ та Агенти крові запрошують до ініціативи "Справжній супергерой – це ти"
Партнерський матеріал
12:43
11 липня
Мигдалевий пілінг Enerpeel MA: Ваш шлях до досконалої шкіри
Новини компаній
17:00
8 липня
Оголошення
11:20, 12 червня
11:48, 16 липня
18:56, 18 липня
11:48, 16 липня
11:48, 16 липня
live comments feed...