У Кіровограді пройде відкритий фестиваль дитячої та молодіжної творчості «Майбутнє Європи»

Відкритий фестиваль дитячої та молодіжної творчості «Майбутнє Європи» пройде у Кіровограді з 19 по 21 травня 2013 року в рамках державної програми підтримки дитячої творчості та святкування міжнародного Дня захисту дітей.

Головна мета фестивалю – сприяння естетичному та духовному розвитку дітей та молоді, підтримка національних традицій, обмін творчим та культурним досвідом між представниками дитячих, юнацьких та молодіжних колективів.

Проведення цього масштабного заходу саме в Кіровограді надасть можливість презентувати наше місто як привабливий культурно-мистецький центр України.

Загальне керівництво здійснює Департамент культури, туризму та культурної спадщини Кіровоградської ОДА, безпосередня організація покладена на РБФ «Відкрита Україна» та "Дитячо-юнацький танцювальний клуб Олімп".

До участі у фестивалі-конкурсі запрошуються діти та юнацтво віком від 5 до 25 років в різних номінаціях: всі види хореографії, вокальне та музичне мистецтво, фольклор, оригінальні жанри, прикладне мистецтво, тощо.

В програмі фестивалю:

19 та 20 травня - конкурсна програма за напрямками;

творчі зустрічі , майстер-класи;

екскурсійна та розважальна програми;

21 травня - Гала-концерт та церемонія нагородження.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии