Завтра відбудеться прес-конференція, що стосуються наркотиків

15 травня 2013 року, 10:30 проходитиме прес-конференція, присвячена прийняттю постанови КМУ «Про затвердження Порядку придбання, перевезення, зберігання, відпуску, використання та знищення наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів в закладах охорони здоров’я»

«ДСКН України поділяє стурбованість громадськості з порушеного питання і зі свого боку робить все необхідне для його розв’язання», – зазначалося у відповіді на відкритий лист громадськості до Президента України з проханням полегшити доступ до знеболювальних препаратів невиліковно хворим пацієнтам в Україні та затвердити розроблений фахівцями ДСКН, МОЗ, правоохоронних органів та громадськими організаціями проект постанови КМУ «Про затвердження Порядку придбання, перевезення, зберігання, відпуску, використання та знищення наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів в закладах охорони здоров’я». 13 травня 2013 р. зазначена постанова була прийнята КМ України.

Постанова встановлює основні і єдині для всіх закладів охорони здоров’я правила приймання, зберігання, видачі, знищення, обліку підконтрольних речовин. Водночас розширює доступність до знеболення та застосування лікарських наркотичних засобів у медичній практиці і створює належні умови для забезпечення рівного і справедливого доступу усіх громадян до медичних послуг належної якості за рахунок:

* підвищення рівня доступності наркотичних засобів, психотропних речовин для хворих, які за медичними показниками потребують ці препарати;

* усунення зайвих адміністративних перепон у процесі призначення нарковмісних препаратів;

Учасники прес-конференції:

Володимир Тимошенко – Голова Державної служби України з контролю за наркотиками

Василь Князевич – Голова ВГО «Українська ліга сприяння розвитку паліативної та хоспісної допомоги»

Володимир Ященко – радник Голови ДСКН України

Вікторія Тимошевська – директор Програми «Громадське здоров’я» МФ «Відродження»

Микола Хобзей - директор Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги МОЗ України

Олена Коваль – представник Департаменту кборотьби з незаконним обігом наркотиків МВС України

Леся Брацюнь – голова Громадської Ради при Державній службі з контролю за наркотиками

Дмитро Шерембей – голова пацієнтської організації "ЮКАБ"

Надія Жуковська – мама пацієнта

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии