
17:36, 29 липня 2021 р.
«Лежачі поліцейські» з’являться на вулиці Кропивницького в обласному центрі
На вулиці Кропивницького почали облаштовувати пристрої примусового обмеження руху. Про це сьогодні, 29 липня, розповіла заступниця начальника головного управління житлово-комунального господарства Юлія Яндович.
Після того, як вулицю Кропивницького відремонтували, рух тут став дуже жвавим. Місцеві жителі звернулись до міського голови Андрія Райковича з проханням обмежити швидкість руху для авто в районі будинку 81. Адже неподалік нього - пішохідний перехід, де ходить багато дітей до трьох дитячих садочків та шкіл № 26 і 34.
Очільник міста дав доручення головному управлінню житлово комунального господарства опрацювати це питання, та створити умови, щоб рух пішоходів тут став безпечним. Питання розглянули члени комісії з безпеки дорожнього руху.
- В результаті прийнято рішення встановити 2 пристрої примусового зниження швидкості біля цього перехрестя. На це з міського бюджету виділили 55 тисяч гривень, - розповіла Юлія Яндович. – Встановлять також відповідні дорожні знаки.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Психологічне та медикаментозне кодування від алкоголю Кропивницький швидко, анонімно
Новини компаній
17:00
30 червня
16:07
30 червня
14:24
29 червня
ТОП новини
Оголошення
13:55, 23 червня
18:42, 18 червня
15:38, Вчора
15:37, 19 червня
13:55, 23 червня
live comments feed...