В області більше двохсот двадцяти дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування забезпечені власним житлом

Таку інформацію озвучила начальник служби у справах дітей облдержадміністрації Віра Сухопарова під час наради під головуванням заступника голови облдержадміністрації Галини Пастух. Учасники наради розглядали питання захисту житлових та майнових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також розвитку мережі соціального житла на території області.


- Забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування – вимога Президента України. Кожна дитина-сирота, яка досягла 18 років, повинна отримати житло, - нагадала Галина Пастух.


За інформацією служби у справах дітей облдержадміністрації станом на 10 травня на обліку перебуває майже 750 дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, у віці від 16 до 18 років, з них більше 220 дітей мають власне житло, або право користування житлом, 325 дітей перебувають на квартирному обліку, 180 дітей потребують постановки на облік.
Галина Пастух акцентувала, що питання забезпечення житлом дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування знаходиться на постійному контролі обласної влади.


 - Ми повинні об’єднувати зусилля усіх місцевих органів влади, аби діти сироти були повністю забезпечені житлом, - наголосила вона.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии