Підприємства Кіровоградщини більше експортують, ніж імпортують

За чотири місяці 2013 року на Кіровоградщині оформлено 5911 митних декларацій та 1893 тисячі тонн експортно-імпортних вантажів.

Зовнішньоторговельний обіг товарів склав2,86 млрд. грн., в тому числі експорт – 1,8 млрд. грн., імпорт – понад 1 млрд. грн. Експорт перевищує імпорт практично у 2 рази, що робить сальдо зовнішньоторговельного балансу позитивним.

Кіровоградська область є експортноорієнтовною, підприємства якої відправляють за кордон гідронасоси та запчастини до них, частини до сівалок, жири рослинні, мед  та халву, щебінь, обладнання для торгівельних залів, продукцію переробки давальницької сировини (феронікель та одяг), а також вироби з деревини.

До основних підприємств-експортерів області належать ТОВ «Побужський феронікелевий комбінат», ПРАТ «Креатив», ПАТ  «Червона зірка», ПРАТ «Торговий дім «Гідросила», АТ «НВО «Етал», ПРАТ «Кіровоградська промислова компанія», ПАТ «Кіровоградграніт» та ПАТ КШФ «Зорянка».

Імпортують бізнесмени області обладнання для зберігання та переробки зернових та олійних культур, м’ясо та м’ясопродукти, засоби захисту рослин, насіння кукурудзи та соняшника, тканини, недорогоцінні метали та вироби з них, а також нікелеву руду.

Основні імпортери Кіровоградщини – ТОВ «Агроресурс», МПП ФІРМА «Ерідон», ТОВ «Ландтех», ТДВ «М'ясокомбінат «Ятрань», ТОВ НВФ «Агросвіт», ТОВ «Олександрійська зернова компанія».

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии