У Кіровоградській області: новітні технології сприяють спрощенню митного оформлення вантажів

У квітні поточного року митне оформлення товарів з використанням електронних митних декларацій та документів контролю за доставкою здійснювали 50 з 148 суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності Кіровоградського регіону.

За цей період було оформлено 1628 митних декларацій, 1478 з яких – у електронному вигляді, що складає 91%. Для порівняння – у квітні 2012 року в електронному вигляді було оформлено лише 164 митні декларації, що складає 7,7% від загальної кількості.

Як з’ясувалось під час проведеного аналізу, 94% експортних та 85% імпортних вантажів оформлюються за допомогою електронного декларування. Саме воно дозволяє підприємствам за умови правильного заповнення митної декларації та надання усіх необхідних дозвільних документів у найкоротший термін відправити або отримати товари для вільного використання.

Головне управління Міндоходів у Кіровоградській області звертає увагу на те, що електронне декларування суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності можливе за умови отримання електронних цифрових підписів. Для отримання більш детальної інформації щодо отримання безкоштовного електронного цифрового підпису платники можуть звернутися до відділу реєстрації користувачів при ГУ Міндоходів у Кіровоградській області, який знаходиться за адресою: м. Кіровоград, вул. Велика Перспективна, 55, каб. 811, телефон – 36-69-52.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии