У Кіровограді стартував «Єврофест - 2013».

33 Євроклуби Кіровоградщини, а також національні культурні товариства області покликали усіх до Ковалівського парку.

Святкування Дня Європи в обласному центрі стає доброю традицією. Вже четвертий рік поспіль жителів і гостей міста до участі у численних заходах закликає “Єврофест”. Враховуючи стратегічний курс нашої країни і позицію Глави держави на зближення з країнами Європейського Союзу, і з року в рік стають все більш масштабними і яскравими саме такі велелюдні заходи, де багато молоді, сучасного, креативного і відкритого спілкування.

Цього року фестиваль приймав Ковалівський парк. На літньому майданчику парку перший заступник голови облдержадміністрації Віктор Серпокрилов привітав усіх з таким прекрасним святом, а також оголосив привітального листа голови облдержадміністрації Андрія Ніколаєнка, котрий наразі перебуває у відрядженні, на засіданні Ради Європейських регіонів.

- "Кіровоградський Єврофест - 2013" – це сприяння розвитку європейської свідомості населення області, зростання обізнаності кіровоградців у питаннях європейської інтеграції, виховання молоді в дусі європейських цінностей і традицій. Президент України наголошує, що День Європи поєднує нас із усіма народами континенту і символізує європейський вибір України, – констатував Віктор Серпокрилов.

До Дня науки, який святкується 17 червня, Віктор Серпокрилов нагородив преміями молодих науковців краю, а також відзначив почесними дипломами, грамотами та цінними подарунками найактивніших учасників Єврофесту 2013.

«Єврофест» об’єднує діяльність євроклубів Кіровоградщини та проєвропейські громадські ініціативи. Цього року у фесті взяли участь 33 євроклуби Кіровограда та області, громадські органгізації – польське товариство «Полонія» та «НашітеХора» - болгари Кіровоградщини.

Ковалівський парк перетворився на Європейське містечко, у рамках якого працювали творчі майстерні, інформаційні та ігрові палатки, де можна було отримати інформацію про можливості навчання та волонтерства в Європі, взяти участь у цікавих іграх та навіть зробити гарну зачіску. Кожен гість фестивалю мав змогу переглянути виставки кращих робіт талановитої молоді, присвячених Дню Європи. Про особливості історії та культури країн Європейського Союзу розповідали під час презентацій євроклубів Кіровоградщини та національних товариств.

у текст1
у текст3


Свято проходило у форматі невимушеної неформальної зустрічі учасників євроклубів та молоді Кіровоградського регіону, які обмінювались новими ідеями, спілкувались, знайомились між собою та обговорювали плани на подальшу спільну творчу працю.

Протягом дня відбуватимуться презентації країн-членів Євросоюзу від Євроклубів міста й області, міні-концерти та конкурси плакатів і малюнків “Відкриваємо Європу разом”, літературних творів “Україна – європейська країна”, фото та відео презентацій “Європейське обличчя мого краю”.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Новости компаний
10:55, Сегодня
Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua