КП «Теплоенергетик» проводить гідравлічні випробування

Опалювальний сезон в Україні закінчився ще 15 квітня, але робота на КП «Теплоенергетик» тільки набирає обертів. Теплопостачальне підприємство перейшло до дуже важливої фази – ремонтної компанії 2013.

Загальна довжина теплових мереж підприємства КП «Теплоенергетик» складає 143 кілометри. Для того, щоб якісно надавати послуги з постачання теплової енергії для наших абонентів, влітку проводиться весь комплекс необхідних робіт. У відповідності до «Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж» затверджених Наказом мінпаливенерго України 14.02.2007р. № 71, пункту 3.3.84 «в теплових мережах, що мають на протязі року сезонну перерву в роботі, капітальний ремонт проводиться, як правило, один раз на рік в міжсезонний період».

Для того, щоб визначити проблемні і дефектні ділянки магістральних трубопроводів, підприємство розпочало гідравлічні випробування на міцність і щільність теплових мереж 13 травня 2013 року. Про початок випробувань було повідомлено, через засоби масової інформації. Адже КП «Теплоенергетик» в своїй роботі завжди дотримується всіх норм передбачених для теплопостачального підприємства. Так в пункті 6.3.59 «Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж» повідомляється, що «для перевірки міцності і щільності трубопроводів, запірної та регулювальної арматури після ремонту, до початку опалювального сезону, теплова мережа має бути перевірена гідравлічним випробуванням на міцність і щільність у відповідності до вимог НПАОП 0.00-1.11. Мінімальна величина пробного тиску повинна бути 1,25 робочого тиску, але не менша ніж 1,6 МПа (16 кгс/см2) – для магістральних теплових мереж.»

А в пункті 6.3.7. йдеться про наступне «Організацією, що експлуатує теплову мережу, має бути забезпечено справність огороджувальних конструкцій, що перешкоджають доступу сторонніх осіб до устаткування і до запірно-регулювальної арматури, та здійснено контроль за підтриманням в належному стані шляхів доступу до об’єктів мережі, а також за дорожніми покриттями і плануванням поверхонь над підземними спорудами.

Відстані від огороджувальних конструкцій тепломережі до будівель, споруд повинні відповідати вимогам СНиП 2.04.07.

У місцях прокладання трубопроводів теплових мереж забороняється спорудження будівель, розміщення автозаправних станцій, гаражів, ринків, стоянок, складування, насадження дерев і багаторічних кущів у межах охоронних зон на віддалі менше ніж 3 м від проекції на поверхню землі краю будівельних конструкцій теплової мережі підземної канальної прокладки та повітряної прокладки або від проекції на землю краю трубопроводів теплових мереж безканальної прокладки.»

Гідравлічні випробування на міцність і щільність будуть проводитись до 31 травня 2013 року, адже для нас є дуже важливим виявити всі дефектні ділянки теплових мереж саме зараз, влітку. Після виявлення поривів, підприємство здійснює комплекс дій спрямованих на відновлення проблемної ділянки. Для того, щоб з початком опалювального сезону всі абоненти КП «Теплоенергетик» мали змогу отримувати якісну послугу з теплопостачання в повному обсязі.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

политические новости
17:00, 21 июня
Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua