
08:39, 6 вересня 2021 р.
Сергій Шеремет привітав підприємців Кіровоградщини з професійним святом

Сьогодні, заступник голови облдержадміністрації Сергій Шеремет взяв участь в урочистому заході з нагоди Дня підприємця.
Звертаючись до учасників свята, Сергій Шеремет відзначив що на Кіровоградщині у підприємницькій діяльності задіяні близько 130 тисяч чоловік. Це люди, які щоденно працюють заради того, аби на території нашого регіону був забезпечений економічний розвиток, стабільність і достаток.
Він подякував бізнесменам за створення нових робочих місць, своєчасну виплату заробітної плати, а також збільшення надходжень до обласного і місцевих бюджетів та, відповідно, економічний і соціальний розвиток територій.
Сергій Шеремет вручив подяки та почесні грамоти кращим підприємцям області та побажав їм прийняття вдалих бізнесових рішень, укладення успішних контрактів і надійних партнерів.
На завершення урочистих заходів підприємців привітали концертною програмою та ярмарком.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
16:00
15 березня
12:41
15 березня
14:28
13 березня
ТОП новини
Оголошення
11:04, 10 березня
2
14:07, 15 березня
10:52, 10 березня
13:59, 15 березня
14