• Головна
  • Українські дизайнери інтер’єру
Новини компаній
15:13, 15 вересня 2021 р.
Надійне джерело

Українські дизайнери інтер’єру

Новини компаній
Українські дизайнери інтер’єру

Роман Москаленко - найбільш креативні та прогресивні дизайнери України.

Серед великої кількості українських дизайнерів сучасності, можна виділити засновника дизайн студії, надзвичайно креативного українського дизайнера, скульптора і декоратора – Романа Москаленка. Його студія працює одночасно в чотирьох різних напрямках – це дизайн інтер’єру, ландшафтний дизайн, декорування та аквадизайн.

Роман Москаленко надзвичайно талановитий український дизайнер який створює ексклюзивні та неповторні роботи в різних напрямках сучасного мистецтва та дизайну інтерєру. Багатогранність при роботі в предметному дизайні дає можливість для використання його виробів в інтерєрах які можуть мати зовсім різні направленості відносно стилів. Його роботи непідвладні часу та змінам в тенденціях моди. Фахівці в його студії вміють стильно поєднувати різні напрямки в дизайні, вони не бояться експериментів, започатковуючи кардинально нові стилі в дизайні інтерєру та різновидах сучасного мистецтва.

Українські дизайнери інтер’єру , фото-1

Українські дизайнери

Сучасні українські дизайнери в більшій мірі дотримуються тих чи інших трендів в дизайні інтер’єру. Роман Москаленко навпаки, майже ніколи їх не дотримується і свідомо не підлашовується під них, акецентуючи увагу на власних ексклюзивих техніках декорування та оформлення інтер’єрів.

Дизайн Вашого дому – це відповідальний етап, до якого потрібно підходити з практичної та творчої сторони одночасно. Роман зможе розробити для Вас надзвичайно стильний дизайн, який буде красивим в естетичному, та функціональним в побутовому плані. Його роботи завжди пронизані неймовірною красою та ексклюзивністю. Зазвичай, як результат такі роботи просто ламають звичні для більшості дизайнерів методи та стереотипи в дизайні інтерєру, додаючи мистецтву дизайну нові грані і відкриваючи нові можливості для його оформлення.

Роман надає великого значення елементам декору, адже саме вони створюють відповідну атмосферу в домі, стилізуючи його додаючи вишуканості та унікальності. Прикрасивши Ваш дім сучасними барельєфними панно, скульптурними композиціями чи розписом по стіні, Ви надасте йому неперевершеного вигляду!

Роботи українських дизайнерів та декораторів

Роман Москаленко розпочав свою кар’єру, створюючи декоративні панно, мозаїчні картини та водоспади, але за багато років його майстерність перейшла на новий рівень, та він опанував інші види декорування, став одним з найкращих декораторів та дизайнерів України.

Працюючи в напрямку розробки дизайн проектів, креслень та втілення цих дизайн проектів, певна кількість його персоналу паралельно працювала в напрямку декорування та аквадизайну. Це оригінальний, сучасний і дуже цікавий напрямок предметного дизайну, який влучно вписується в різні стилі інтер’єру. Бульбашкові колони, декоративні інтерєрні або ландшафтні водоспади, водоспади по склу – чудово прикрасять Ваш інтерєр додаючи йому сучасного присмаку елітності.

Роман також створює унікальні скульптури, він володіє декількома технологіями в скульптурі, одною із яких є лайфкастинг. Він зможе створити дуже реалістичну копію Вашого тіла, або тіла Вашої коханої людини і по необхідності стилізувати її. Візуальне сприйняття таких скульптур в інтер’єрі або в різних скульптурних композиціях дуже стильне та надзвичайно красиве.

Проаналізувати більш детально та замовити дизайн інтерєру, ландшафтний дизайн, аквадизайн або твори сучасного мистецтва в напрямку декору і предметного дизайну можна перейшовши на сайт дизайн студії – декорування

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#дизайн інтер'єру #дизайн-студія Чернівці #студія Романа Москаленко #дизайн вітальні #дизайн інтер'єру #дизайн квартири чернівці
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...