ТМК «Петриківське молоко» - потужний поштовх до відродження молочної галузі на Кіровоградщині

185 нетелів великої рогатої худоби зарубіжної селекції закуплені підприємством у Канаді

Голова обласної державної адміністрації Андрій Ніколаєнко прокоментував нарощування потужностей виробництва відбірного молока на ТМК «Петриківське молоко» за рахунок 185 нетелів зарубіжної селекції, закуплених у Канаді, і вчора доставлених в Україну.

Ми активно рухаємося у напрямку розвитку крупного молочнотоварного виробництва. Лише за два останні роки реалізовано 26 важливих інвестиційних проектів, спрямованих на розвиток тваринництва, загальною вартістю майже 230 млн. грн. Один з них – товарно-молочний комплекс «Петриківське молоко» ТОВ «УкрАгроКом».

Цей комплекс – один із найбільших в Україні. Він є унікальним не лише з погляду впровадження новітніх технологій, об’єднаних у єдине ціле, а і в тому, що у ньому буде утримуватися 6 тисяч голів великої рогатої худоби, з яких дві тисячі – дійних корів, а його потужність складатиме 70 тонн молока на добу.

ТОВ «УкрАгроКом» минулого року купило 672 французьких племінних нетеля голштинської породи, а вчора вже доставлено літаком ще 185 нетелів зарубіжної селекції, закуплених у Канаді.

За рахунок введення в дію зазначених комплексів у 2013 році планується наростити чисельність поголів’я великої рогатої худоби на Кіровоградщині на 2,5 тис голів, а значить і збільшити обсяги виробництва молока до 8 тис. тонн.

– Саме стартове поголів’я чистопородної племінної худоби дасть можливість сформувати високопродуктивне стадо та продовжувати розвивати інвестиційні проекти регіону у тваринництві, - підсумував Андрій Ніколаєнко.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

политические новости
17:00, Вчера
Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua