Постійна увага з боку УСБУ в Кіровоградській області до вихованців підшефних закладів – добра незмінна традиція

Кіровоградська спеціальна загальноосвітня школа-дошкільний навчальний заклад №1 та Новомиргородська загальноосвітня спеціальна школа-інтернат багато років є підшефними у співробітників Управління Служби безпеки України в Кіровоградській області. Співробітники спецслужби постійно допомагають діткам з особливими потребами вирішувати побутові питання, регулярно навідуються з подарунками.

5


У свято останнього дзвоника співробітники СБУ також привітали малечу - подарували випускні фотоальбоми, багато солодощів та морозива.

Шефів тут бачать не лише на свята. Протягом навчального року співробітники Управління дарували малечі спортивний інвентар, побутову техніку, навчальне приладдя, допомагали з упорядкуванням території, надавали автотранспорт для екскурсій і поїздок на змагання. Окрім того, поповнили бібліотеку та ігрову кімнату закладу дитячою літературою та іграшками, які було зібрано під час благодійної акції, що проходила в Управлінні.

IMG_0544

 

13


Співробітники СБУ сподіваються, що їхня підтримка дозволить дітям краще адаптуватися у сучасному світі, обрати свій життєвий шлях, проявити творчі здібності.

Прес-сектор УСБУ в Кіровоградській області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі