Кіровоградщина: визначились переможці обласного фестивалю дружин юних пожежних

23 травня у обласному музично-драматичному театрі зібрались учасники обласного етапу фестивалю ДЮП та шанувальники дитячого руху за життя без небезпек. Шість дружин, тридцять шість учасників, – школярів з Долинської та Бобринця, Новоукраїнки та Малої Виски, Кіровограда та Олександрії, - вже переможно подолали шкільний, районний та зональний етапи. Це, відповідно, загартувало юних учасників, але й дало підстави для більш жорсткої конкуренції, адже залишились найсильніші. Тож, веселі та винахідливі, розумні та артистичні, креативні та фантастичні, «лицарі порятунку», «борці з небезпекою», «рятівні патрулі», «фенікси» та «спалахівці» робили все можливе, викладались наповну, щоб переконати глядачів і суддів – саме вони гідні представляти Кіровоградщину на всеукраїнському рівні.

1


Змагались, традиційно, у трьох конкурсах «Візитка», «Домашнє завдання» та «Медичний конкурс». Це було яскраве естрадне дійство, юнаки та дівчата змогли проявити усі свої творчі таланти, вміння працювати у команді та індивідуально, не відступаючи при цьому від основної теми конкурсу – теми безпеки у житті. І оскільки на сцену театру виходили лиш найкращі, нелегко довелось поважному журі, до складу якого увійшли представники організаторів фестивалю, Управління ДСНС в області, Департаменту освіти і науки, молоді та спорту, Департаменту культури, туризму і культурної спадщини Кіровоградської обласної державної адміністрації, обласної організації Товариства Червоного Хреста та Державного пожежного товариства, адже оцінка повинна бути максимально об’єктивною і справедливою. Тому що обирали не просто переможця, а обличчя області. А досвід попередніх років свідчить, що наші юні рятувальники – одні з найсильніших у державі, вони неодноразово ставали лауреатами, займали призові місця і майже ніколи не вибували з п’ятірки кращих.

На відміну від першої, творчої, частини змагань, друга стала справжнім випробуванням умінь, фізичних якостей, сили, витримки та вправності. На пересічній місцевості обласного центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді учасники довершили свої “теоретичні” виступи практичними вміннями користуватись пожежним спорядженням та гасити умовну пожежу, долати перешкоди, надавати медичну допомогу тощо.

8

За підсумками обох випробувань переможцями стали «Лицарі порятунку» зі спеціалізованого загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІст. №3 міста Долинської, які, до речі, були кращими і в минулому році. Дуже сподіваємось на їх вдалий виступ на Всеукраїнському фестивалі. Друге місце у нелегкій боротьбі здобула команда «Фенікс» (гімназія №1 м.Бобринець), третє судді віддали команді «СБР(сильні безстрашні рятівники)» (загальноосвітній навчальний заклад І-ІІст. №17-ліцей м.Олександрія).

11

Управління ДСНС в Кіровоградській області

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua