• Головна
  • «Зірка» зазнала поразки в Севастополі
09:30, 27 травня 2013 р.

«Зірка» зазнала поразки в Севастополі

В матчі 32-го туру чемпіонату України серед команд першої ліги кіровоградська «Зірка» на виїзді поступилася «Севастополю».

Вже на старті матчу господарі зусиллями Дениса Кожанова відкрили рахунок. На 10-ій хвилині Сергій Кузнецов мав збільшувати перевагу, але не реалізував пенальті, програвши дуель Євгену Ширяєву. Та все ж на 28-ій хвилині нападник господарів досяг свого, встановивши, як виявилося, остаточний рахунок в матчі 2:0. Зазначимо, що на 31-ій хвилині матчу супермомент мав Олександр Кочура. але… У другому таймі кілька раз виручав своїх партнерів голкіпер гостей Євген Ширяєв.
Наступний матч «Зірка» проведе вдома 1 червня. Суперником буде ПФК «Олександрія». Початок матчу о 18.00.

«Севастополь» - «Зірка» 2:0 (2:0) (Кожанов 3, Кузнецов 28)
«Севастополь»: Литовка, Карноза, Ковпак, Міколюнас, Левандовскі (Дуляй 60), Кожанов, Воронін, Неплях, Новак (Симоненко 60), Ткачьов (Крамар 74), Кузнецов (Караваєв 46)
«Зірка»: Ширяєв, Пінчук, Родина, Галенко, Шаврін, Гонщик, Бурдіян (Логінов 16), Нємчанінов, Бочкур (Степанов 85), Кочура (Рудницький 62), Насібулін
Попередження: Новак 51, Левандовскі 55, Симоненко 65 - Бочкур 9
Нереалізований пенальті: Кузнецов 10