Кіровоградський продуктовий ринок цікавий Південній Кореї

Про це сьогодні, під час зустрічі з українською делегацією заявив Міністр сільського господарства, продовольства та сільських справ Республіки Корея Лі Донг Пхілем.

Україну на зустрічі представляли заступник Глави Адміністрації Президента України Сергій Ларін, Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк, а також голова Кіровоградської облдержадміністрації Андрій Ніколаєнко, який поїхав у відрядження спеціально для налагодження регіонального співробітництва з корейським аграрним бізнесом.

Нині товарообіг України та Кореї саме у галузі сільгосппродукції складає 40% від загального. Більше того, лише за минулий 2012 рік обсяги товарообігу зросли у шість разів, тож і Україна, і Південна Корея зацікавлені у розширенні асортименту продукції, що постачається. Зокрема, Микола Присяжнюк висловив прохання корейським фахівцям визначити критерії фітосанітарної перевірки м’яса свинини, птиці та яловичини з України, що дозволить налагодити системне постачання цієї сировини.

Якість українського м’яса вже високо оцінили в країнах Євросоюзу, тож міністр висловив готовність України до тривалої співпраці із східними партнерами. У цьому контексті Лі Донг Пхілем попросив створення в Україні умов для корейських інвесторів. Наразі чимало з них готові вирощувати в Україні зернові для подальшого експорту у свою ж країну. Подібний проект уже реалізовується у Полтавській та Черкаській областях. В цілому Корейська Республіка планує інвестувати в аграрну галузь України 400 мільйонів доларів. У відповідь Микола Присяжнюк запевнив, що вітчизняне законодавство захищає інвестора на законодавчому рівні вже сьогодні. Наприклад, мінімальний термін оренди землі складає 15 років, а максимальний - 50. Немає труднощів і з експортом вирощеного.

Обидві сторони під час зустрічі висловили впевненість у взаємовигідному партнерстві, а діалог, що відбувся, є ще одним кроком до нього.

Нагадуємо, делегація з України у складі якої і голова облдержадміністрації Андрій Ніколаєнко, перебуває із робочою поїздкою у Корейській Республіці.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

политические новости
17:00, 21 июня
Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua